19 серпня 1950 року Рада Міністрів УРСР і ЦК КП(б) України ухвалили Постанову про створення спортивного товариства «Колгоспник», потім його перейменували в спортивне товариство «Колос».

Протягом усього цього часу на Бориспільщині з року в рік розвиток фізичної культури та спорту набуває широкого масштабу будуються спортивні майданчики, стадіони, спортивні зали. Все більше людей займаються в фізкультурно-спортивних секціях та оздоровчих групах. Проводиться велика кількість спортивно-масових та спортивним свят. Створені команди майстрів з хокею на траві, футболу, волейболу. Вихованці та тренери з різних видів спорту стають Олімпійськими чемпіонами, чемпіонами та призерами Світу, Європи, України та області. Збірна команда Бориспільсщини 11 разів була переможцем Спартакіади Київської області. Бориспільська спортивна організація «Колос» є однією з ведучих організацій Київської області та України.

Всі ці досягнення не могли б здійснитися без працівників, починаючи з громадської та штатних інструкторів-методистів, тренерів.

ФК «Борисфен» Бориспіль – учасник чемпіонату України з футболу серед команд вищої ліги (7 місце).

ХК «Колос» - багаторазовий чемпіон та володар Кубку СРСР, призер Європейський змагань, чемпіон та призер чемпіонаті України.

Волейбольна команда «Аеропорт» Бориспіль - учасник чемпіонату України серед чоловіків команд вищої ліги, чемпіон І Всеукраїнських сільських ігор.

ФК «Княжа» Щасливе – учасник чемпіонату України серед команд першої ліги.

Корзун Григорій Олександрович – організатор спортивного руху на Бориспільщині (1945-1984 років)

Один з перших голів добровільного-спортивного товариства «Колос» (з кінця 50-го року по 1979 рік). За ці роки отримав розвиток масовий фізкультурно-спортивний рух, будуються спортивні майданчики, футбольні поля, початок будівництва стадіону «Колос», утворюються команди з футболу, волейболу, гандболу, отримав розвиток лижний, велосипедний та інші види спорту. В ці роки розвиток фізкультурно-спортивної та оздоровчої роботи на Бориспільщині сприяв заступник голови спортивного товариства Михайло Дмитрович Красненко.

Щегель Віктор Григорович - голова спортивного товариства «Колос» (1979-1987 років) з 1987 року по даний час є президентом спортивного клубу «Колос» з хокею на траві.

Побудований стадіон з хокею на траві, відбувся розвиток таких видів спорту як вільна боротьба, легка атлетика, жіночий хокей на траві, проведення відомчих змагань. За успішний виступ хокейної команди на Союзних та Європейських змаганнях отримав звання «Заслужений тренера України».

Костянець Микола Петрович – голова фізкультурно спортивного товариства «Колос» (з 1987 року по теперішній час).

За ці роки ФСТ «Колос» було підготовлено:
- Заслужений Майстер спорту (ЗМС) – 7 спортсменів
- Майстрів спорту Міжнародного класу (МСМК) – 26 спортсмени
- Майстрів спорту (МС) – 82 спортсменів
- Заслужених тренерів України (ЗТУ) – 9 чоловік.