Новини

Особистим юнацьким турніром, за місцем проживання, на теренах міста стартував у цьому році цикл різноманітних змагань з настільного тенісу.

Підходить до свого екватору відкритий зимовий чемпіонат м. Бориспіль з футзалу сезону 2019/2020, який гостинно приймає Бориспільська ДЮСШ.

Завдяки тому, що на вулиці далеко не зимова погода, спортивні майданчики за місцем проживання не «відпочивають».

25-26 січня 2020 року, любителі шахівниці відзначили 181-шу річницю з Дня народження видатного вченого-етнографа, політичного діяча України 20 століття Павла Платоновича Чубинського.

Традиційно наприкінці року у спортивній залі ДЮСШ досвідчені любителі волейболу проводять свій ветеранський чоловічій чемпіонат.

Отже, у минулі вихідні 30.11. та 01.12. на «спортивній арені» Бориспільської ДЮСШ стартував відкритий чемпіонат м. Бориспіль з футзалу сезону 2019-2020 років.

Всі дев’ять закладів загальної середньої освіти нашого міста взяли участь у особисто-командному чемпіонаті м. Бориспіль з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки.

У п’ятницю, 22 листопада, відбувся четвертий вид програми Спартакіади м. Бориспіль серед громадських організацій та політичних партій, що функціюють у нашому регіоні.

Завзято та з натхненням змагались початківці з шахів у своєму першому турнірі, який традиційно вже кілька років поспіль саме у жовтні проводить Бориспільський центр спорту та ФЗН.

Другий рік поспіль дружній учнівський колектив ЗОШ № 3 перемагає у міському фізкультурно-патріотичному фестивалю школярів України «Козацький гарт».