Новини

У п’ятницю, 22 листопада, відбувся четвертий вид програми Спартакіади м. Бориспіль серед громадських організацій та політичних партій, що функціюють у нашому регіоні.

Завзято та з натхненням змагались початківці з шахів у своєму першому турнірі, який традиційно вже кілька років поспіль саме у жовтні проводить Бориспільський центр спорту та ФЗН.

Другий рік поспіль дружній учнівський колектив ЗОШ № 3 перемагає у міському фізкультурно-патріотичному фестивалю школярів України «Козацький гарт».

Пяту перемогу поспіль здобули спортсмени головної футбольної дружини Борисполя – команди «Центр Спорту-«Фаворит» у чемпіонаті столичної області серед колективів Першої ліги.

У день відзначення Дня фізичної культури і спорту в Україні в нашому місті в гострій спортивній боротьбі пройшов другий вид програми Спартакіади м. Бориспіль 2019 року серед громадських організацій та політичних партій.

З одинадцяти дисциплін програми спортивно-масових заходів в м. Бориспіль з нагоди 28-ї Незалежності України організував

Помірялись своїми силами у День Конституції України за шахівницею також і любителі цієї мудрої і, я би сказав унікальної гри людства.

У святкові дні з нагоди відзначення Дня Конституції України та Дня молоді Бориспільський центр спорту та ФЗН провів цілу низки спортивно-масових заходів та конкурсів на фізичну витривалість і футбольну майстерність.

Зі змагань з настільного тенісу стартувала Спартакіада м. Бориспіль 2019 року серед громадських організацій та політичних партій, пам’яті загиблих воїнів України за час проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил України у Донецькій та Луганській областях.

Видовищним та драматичним за перебігом подій фінальним двобоєм у минулий четвер завершився відкритий чемпіонат м. Бориспіль з волейболу серед жіночих команд організацій, установ та аматорських волейбольних клубів. Нагадаємо, що у заході взяли участь 5 колективів.