Перед головною футбольною фієстою України серед аматорських команд ( Це фінальним матчем Кубку регіонів Федерації футболу України) свою футбольну майстерність продемонстрували юні приборкувачі шкіряного м’яча нашого міста.

Організаторами футбольного свята стали працівники міського центру спорту та фізичного здоров’я населення, керівники федерації футболу м. Бориспіль та освітянської ДЮСШ.

У турнірі серед юнаків 2002-2003; 2004-2005 та 2006-2007 років народження прийняло участь 14 команд з футбольних клубів «Фаворит», «Борисфен» та відділення футболу освітянської спортивної школи. А загальна кількість юних любителів шкіряного м’яча на цих змаганнях сягнула більше 150 гравців. Цей святковий захід проходив саме з нагоди фінального матчу Кубку регіонів України серед аматорських збірних команд Львівської та Кіровоградської областей, який у присутності більше ніж тисячі глядачів, відбувся у вівторок на міському стадіоні «Колос».

Упродовж більше ніж 5 годин на штучному покритті для гри з хокею на траві команди вели запеклу боротьбу за головні трофеї змагань. За підсумками турніру перемогу у всіх вікових групах святкували юні спортсмени з ГО ФК «Фаворит». В урочистій обстановці, після завершення фінального матчу Кубку регіонів, на стадіоні юні переможці та призери від Федерації футболу України отримали свої заслужені нагороди: спортивні грамоти, футбольні м’ячі та сувенірні набори. Нагородження здійснювали Голова федерації футболу України Андрій Васильович Павелко, Бориспільський міський голова Федорчук Анатолій Соловйович та легендарна особистість України на тренерському поприщі Мирон Богданович Маркевич.

В. Кубов

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі