Своє лідерство чоловіча збірна команда м. Бориспіль з футболу, яка утримувала першу позицію у турнірній таблиці  у продовж всього другого кола чемпіонату столичної області з футболу серед команд 1-й ліги,  закономірно розміняла на чемпіонські медалі.

Трапилась ця дуже приємна для Бориспільських вболівальників подія  23 жовтня в останньому   матчі чемпіонату Київщини сезону 2016 року в м. Рокитне. Там  досвідчені Бориспільські приборкувачі шкіряного м’яча, м’ягко кажучи, «жорстко проекзаменували» місцеву команду на міцність.   Рахунок зустрічі 6:1 на користь Бориспільчан. Символічно, що останній гол в сезоні для нашої команди забив наш граючий тренер та капітан команди Курилко Олександр.

Фінальний свисток арбітра двобою оголосив про народження нового чемпіона Київської області 2016 року. І це досвідчена  футбольна дружина  з м. Бориспіль! З чим спортивна громада міста  щиро вітає наших чемпіонів і бажає їм нових  перемог на футбольних аренах Київщини, успіхів та щастя в особистому житті! А тепер настав час назвати всіх «винуватців» цієї приємної для м. Бориспіль події:  це голкіпер Володимир Курилко, захисники  Євген Хамула, Тарас Михайліченко, Ілля Гамбаров, Максим Сагун, Максим Бражук, Богдан Нездатний, Олексій Артеменко, півзахисники  Олександр Курилко (він же капітан команди), Павло Оксамит, Ігор Герасименко,  Микола Мельник, Вадим Тарасюк, Денис Козубський,  Владислав Лафазан,  Костянтин Ткаліч, Євген Колесник, Олександр Чепіль, Євген Твердохліб та нападники Роман Дорогань,  Артем Килипенко та Василь Грох.

 

Значний доробок у перемогу команди   внесли також  директор Бориспільського міського центру спорту та фізичного здоровя населення, депутат Бориспільської міської ради Костянець Микола  Петрович, президент Футбольного клубу «Бориспіль» Кудря Володимир Олександрович та президент ФК « Фаворит » Кулик Євген. 

 

В.І. Кубов

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі