Чергову путівку на фінальні ігри чемпіонату Київської області з футзалу серед команд дитячо-юнацької футбольної ліги Київщини вибороли приборкувачі шкіряного м’яча нашого міста юнаки 2006-2007 рр. н.

Знову приємні футзальні новини, які 09 лютого 2017 року вийшли зі спортивного ігрового залу Бориспільської ДЮСШ переможцями. Саме тут півфінальна трійка команд розігрувала єдину путівку до четвірки фіналістів, яка тижнем пізніше розіграє головні трофеї чемпіонату. Опонентами Бориспільської команди були гості з міст Яготина та Макарова.

У першому матчі господарі впевнено проекзаменували гостей з м. Макарова ( команда ДЮСШ). Рахунок зустрічі 5 : 1 каже сам за себе. Потім гості виясняли футзальні відносини між собою. Тут вже сильнішими виявились макарівці. Рахунок також як і у першої зустрічі 5 : 1.

Зрозумівши, що яготинці ( ДЮСШ м. Яготин) слабкіше першої команди, з якими господарі вияснили футзальні відносини, тренер юних Бориспільських приборкувачів м’яча вирішив наряду з основним складом підключити до матчу і «лавку» запасних гравців. Дублери, не підвили і, в принципі, теж зіграли вдало. Рахунок зустрічі 7 : 1 на користь Бориспільчан. Єдиний м’яч у цьому матчі у ворота «Центр Спорт-«Фаворит» виявився автоголом.

Отже, щиро побажаємо нашим юним перспективним футзалістам та їх тренеру - досвідченому фахівцю з фізичної культури та спорту, Курилко Олександру Олександровичу, переможного фінішу на завершальної стадії чемпіонату Київської області!

 

В. Кубов

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі