У м. Бориспіль наближається до фінішу футзальний марафон. Нагадаємо, що з грудня минулого року у нашому місті триває відкритий чемпіонат м. Бориспіль з футзалу серед команд організацій, установ, підприємств міста, аматорських футбольних клубів регіону.

У змаганнях, які традиційно проводяться у спортивному ігровому залі ДЮСШ, бере участь рекордна кількість команд 20, а загальна кількість учасників чемпіонату перебільшує 260 атлетів. Цей поважний, видовищний спортивний захід має життя завдяки небайдужим до долі фізичної культури і спорту на Бориспільщині його організаторами є Бориспільському центру спорту та ФЗН спільно з Федерацією футболу м. Бориспіль.

Отже, за рівнем майстерності команд чемпіонат проводиться по двом групам за коловою системою з окремим виявом переможців по кожної з них: у першому «дивізіоні» чемпіонату змагається найсильніша «десятка» футзальних дружин, у другому – теж «десятка», але за класом і майстерністю дещо нижче своїх колег. У групі найсильніших після восьми турів одноосібно лідирує досвідчена футзальна дружина «Алекс» з с. Велика Олександрівка. В активі у неї 20 очок. На очко менш у футзального колективу з с. Мирне, який значно підсилили досвідчені гравці команди Бориспільських авіаторів, тому і закономірно, що назва цієї команди «Мирне-Аеропорт». На третій позиції у турнірній таблиці - Бориспільський ФК «Фаворит».

Лідерами у другому дивізіоні є гравці Бориспільського «Інтеравіа», які змогли б скласти конкуренцію і командам вищої ліги цього чемпіонату. На другій та третій позиціях відповідно наші гості з м. Березань (команда «Будівельник») та футзалісти Бориспільського СКА (Військової частини, що дислокується в м. Бориспіль). До речі, у цих двох команд по грі у запасі і при вдалому завершенні пропущених матчів вони можуть наздогнати лідера.

Отже, підсумовуючи положення команд перед 9 туром, можна констатувати з впевненістю лише одне: розв'язка чемпіонату наступить в останньому турі, а може бути і в останніх двох матчах. У підтвердження сказаному розміщаємо у цій кореспонденції обидві турнірну таблиці чемпіонату, які ми надаємо вболівальникам для огляду.

 

В. Кубов

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі