У минулу середу (17 травня) відбулись одразу два принципових матчі за участю юних приборкувачів шкіряного м’яча Бориспільського центру спорту та ФЗН.

Футбольні дружини юнаків 2006-2007 та 2004-2005 рр. н., це команди «Центр-Спорту-Фаворит», у м. Переяслав-Хмельницький, здавали екзамен на міцність, у двобоях зі своїми місцевими однолітками по шкіряному м’ячу. Нагадаємо, що ігри проходили у рамках 16 туру зонального етапу чемпіонату Київської області з футболу серед команд дитячо-юнацької футбольної ліги. Принциповість матчів було в тому, що господарі ігор (команда ДЮСШ «Переяславщина») в обох вікових групах були на цьому етапі чемпіонату у лідерах: по старшій віковій групі на першому і у молодшій – на другому місцях у своїй підгрупі. І дійсно, двобої вилились у напружені боротьба точилася на кожному клаптику зеленого газону. До того ж «зелений газон» був і не зовсім вже «зеленим» да ще з багаточисельними «кочками», що нанівець зводило технічну перевагу наших земляків над суперниками. І все ж таки, у кінці-кінців, бориспільські приборкувачі шкіряного м’яча наприкінці першого тайму «приборкали» футбольне поле до «своїх послуг», а у другому повністю тримали перевагу гри у своїх руках.

Отже, у підсумку подвійна перемога наших юних футболістів: 2:1 у старшій віковій групі та відповідно 3 : 1 - у молодшій.

Таким чином, обидві бориспільські команди у своїх підгрупах за два тури до закінчення чемпіонату вийшли в одноосібні лідери з чим ми юних футболістів та їх наставників – це Курилка Олександра та Хамулу Євгена вітаємо. Ну головні баталії цього чемпіонату, безумовно, ще попереду.

 

В.І. Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі