Свої чергові ігри на виїзді юнацькі збірні команди м. Бориспіль з футболу «Центр Спорту – Фаворит» з числа юнаків 2004-2005 та 2006-2007 рр. н.

як і у минулому турі чемпіонату Київської області провели на високій мажорній ноті, впевнено «поклав на лопатки своїх однолітків» на цей раз з м. Березань. Підопічні Курилко Олександра Олександровича - юнаки 2006-2007 рр. н. «розтрощили» своїх футбольних колег з рахунком 6 : 1, а старші юнаки фахівця Хамули Євгена Миколайовича відповідно з рахунком 4 :1. Таким чином обидві команди забезпечили собі вихід у наступний, фінальний, етап чемпіонату Київщини сезону 2016-2017 років.

А бориспільське «дербі» на футбольному газоні стадіону «Колосок», що находиться по вул. Володимира Момота, 5 між «Борисфеном» ( тренер Новіков Руслан ) та все тім же «Центром Спорту – Фаворитом» (юнаки 2002-2003 рр. н.) закінчилось також впевненою перемогою останніх ( рахунок 6:1).

Нагадаємо, що у чемпіонаті Київської області серед команд дитячо-юнацької футбольної ліги вказаного вище регіону від м. Бориспіль беруть участь 9 футбольних дружин. 4 з них, вже можна з впевненістю сказати, вибороли право взяти участь у наступному, фінальному, етапі чемпіонату. А поки що попереду останній тур ігор групового (зонального) етапу змагань.

 

В.Кубов

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі