Три юнацькі команди з нашого міста вибороли право прийняти участь у фінальних матчах за 1 місце у чемпіонаті Київської області сезону 2016-2017 років серед дитячо-юнацьких команд.

Це футбольні дружини «Центра Спорту - Фаворит» юнаків 2002-2003 рр. н. та однойменні команди їх молодших колег – приборкувачів шкіряного м’яча, футболісти 2004-2005 та 2007-2006 рр. н. Нагадаємо, що тренери команд - досвідчені фахівці Бориспільського центру спорту та ФЗН Курилко Олександр та Хамула Євген.

Отже, перший фінальний матч, який відбувся у нашому місті на стадіоні «Колос» між командами юнаків 2002-2003 рр. н. «Центр Спорту - Фаворит» та фастівським «Колос» закінчився нульовою нічиєю при деякій територіальній перевазі господарі футбольного полю.

А ось у серії післяматчевих пенальті гості виявилися значно вдалими і у підсумку виграли головний трофей чемпіонату, а наші земляки отримали срібні нагороди чемпіонату. А ось підопічні Євгена Миколайовича Хамули – це футбольна дружина юнаків 2004-2005 рр. н., у виїзному фінальному матчі в м. Біла Церква з потенціальними фаворитами цього чемпіонату – місцевою командою «Рось» в буквальному розумінні цього слова зробили головну сенсацію сезону: яскраво і впевнено обіграли господарів з рахунком 3 : 0.

Отже, маємо, чемпіона Київської області! Вся спортивна громада нашого міста щиро вітає нових чемпіонів з блискавичною перемогою і бажає юним приборкувачам шкіряного м’яча нових успіхів на футбольному олімпі, подолання нових висот у їх спортивному житті, яке по суті справ лише тільки розпочинається! Нагадаємо, що стартувала у серпні 2016 р. з зонального етапу змагань більше 40 команд з різних міст та районів столичної області.

Що стосується нашої наймолодшої команди, це юнаків 2006-2007 рр. н., яка блискавично пройшла весь турнірний шлях, то її фінальний матч ще попереду. Фінальні матчі відбудуться 02 липня 2017 року на центральному стадіоні «Колос» у м. Бориспіль. Опонент наших юних футболістів – знову таки їх однолітки з берегів Росі ( команда Рось» Біла Церква). У цьому матчі вже наші юні любителі шкіряного м’яча вийдуть на футбольний газон в ролі фаворитів, оскільки, поки що за потенціалом вони на сьогодні, за оцінкою фахівців з футболу Київської області, є найпотужнішими та технічними гравцями у цій віковій групі. 

Заступник директора В.І. Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі