У головних матчах за титул чемпіона столичної області  другій раз поспіль наш центральний стадіон «Колос» стає «нещасливим»  для    юних Бориспільських  приборкувачів шкіряного м’яча. «Нещастя» стосується у  невдалому виконанні   серій післяматчевих пенальті.

Нагадаємо, перший раз це трапилось у фінальному двобої  за головний трофей чемпіонату Кубку столичної області 2016-2017 рр.  -  між командами юнаків 2002-2003 рр. н. з  міст Бориспіль та  Фастова. Тоді, після нульової нічиєї в основній час, у післяматчевий футбольній лотереї фортуна посміхнулась нашим гостям, які і  увезли головний трофей чемпіонату та  золоті медалі до себе  у Фастів. Тепер знов за попереднім сценарієм: основний час фінального матчу чемпіонату Київської області  між командами «Центру-спорту -«Фаворит» та нашими гостями – Білоцерківською «Зміною» (юнаки 2006-2007 рр. н. ) завершився з нічийним рахунком 2 : 2. А у виконанні післяматчевих пенальті знов невдача.  Тут потрібно трохи прокоментувати  хід двобою. В основному атакували господарі майданчику, але якось без продуманих командних дій.   Гострі моменти у воріт гостей виникали за рахунок індивідуальних дій одного -  двох гравців лінії атаки, але завершальні удари у ствір воріт були дуже невдалими, та й мислення авторів завершальних ударів у цих випадках спрацьовувало не найкращим чином. Що стосується гостей, то вони гостро контратакували і, головне, дуже продуктивно: по кількості серйозних  гольових моментів рівність, хоч, ще раз зауважу,  територіальна перевага була  у господарів. Прикро і те, що у  захисті на цей раз наші юні  земляки зіграли не найкращим образом: обидва м’яча  у ворота господарів, білоцерковчани провели   завдяки пасивній грі центрального захисту. Нападники «Зміни» технічно зіграли у вільну зону, потім пас у  центр карного майданчику, гра   на випередження і двічі «розпечатка»   воріт  з 3-х 4-х метрів на радість дорослій аудиторії вболівальників з м. Біла Церква чисельністю десь  біля 20 осіб.

  А  розпочинався двобій  для господарів дуже вдало. У дебюті матчу,  на четвертій      хвилині,  Бориспільці   першими відкрили рахунок. А ось  хвилиною раніше була гостра контратака гостей, перша груба помилка захисту, і ворота від  стовідсоткового голу спасає штанга. Але з цієї помилки керманич команди  на цей раз висновок не зробив і у підсумку ще, як мінімум, три-чотири «ахових» проколів у ході матчу  лінії захисту, два з яких оказались для господарів фатальними.  Однак,  не будемо пред’являти претензії до наших футболістів.

Вони молодці. Просто, сьогодні був не їх день. Дуже хотіли виграти, і трохи «перегоріли». У спорті таке трапляється дуже часто.  Отже, щиро  вітаємо наших юних футболістів зі срібними нагородами.  Бути на другій  сходинки п’єдесталу пошани   з більш ніж 40 команд-учасниць по цій віковій групі,  це безумовно успіх!

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі