Третю перемогу здобула головна футбольна дружина нашого міста у чемпіонаті Київської області з футболу серед команд вищої ліги сезону 2017 року.

У суботньому домашньому матчі на міському стадіоні «Колос» Бориспільці приймали аутсайдерів цієї ліги – Київський «Моноліт». Юнаки з «Моноліта» в основному 17-19- річного віку і по всьому  команда  скомплектована на перспективу.  У ході матчу гості старались як могли, і довгий час на табло висвітлювались нулі. Але таки, у середині другого тайму київляни фізично  «підсили».  Господарі ж продовжували планомірно, методично атакувати і десь за 10-12 хвилин до закінчення матчу «спіймали» захист опонентів  на « зівку » і відкрили рахунок. А через кілька хвилин нападники господарів результативно використали взагалі відвертий подарунок захисту  «Моноліта». У підсумку 2 : 0 на користь Бориспільського «Фаворита». Отже,  в активі команди  3- и перемоги, 2-і нічиї, що дорівнює в очковому еквіваленті 11 пунктам. З такою кількістю очок наші земляки  залишають зону аутсайдерів і підбираються у турнірній таблиці  до 11 місця. Нагадаємо, що у цьогорічному чемпіонаті беруть участь 15 команд столичної області. Попереду – останній матч першого колу, який відбудеться на виїзді.