Стартував чемпіонат столичної області з футболу серед команд дитячо-юнацької футбольної ліги Київщини сезону 2017-2018 років.

Від м. Бориспіль у ньому беруть участь 9 команд. П’ять з них представляють Бориспільський міський спорту та ФЗН та «Академії футболу «Фаворит», чотири – вихованці Бориспільської ДЮСШ. А ще на старті самі наймолодші учасники чемпіонату – хлопчаки – 2009-2010 рр. н. у яких футбольний марафон почнеться через тиждень.

Отже, стартували юнаки 2001-2002, 2003-2004, 2005-2006 , 2007-2008 рр. н. Це підопічні фахівці з футболу Бориспільського центру спорту та ФЗН спільно з «Академія футболу «Фаворит»: Курилка Олександра Олександровича, Хамули Євгена Миколайовича, Гайдука Віктора Миколайовича, Міхайліченка Тараса, Сахно Сергія також участь у чемпіонаті приймають команди ДЮСШ тренерів Новікова Руслана Олеговича, Дмитрука Олександра Володимировича, знов-таки Курилка Олександра Олександровича,.

На першому етапі чемпіонату ігри проходять у підгрупах за коловою системою у два кола. Вже у наступному році команди, які посіли у підгрупах 1-2, а у деяких вікових групах 1-3 місця, у півфінальних та фінальних етапах чемпіонату розіграють головні трофеї чемпіонату.

Тут слід ще нагадати, що кілька команд від ГО «Бориспіль-Спорт» ( голова громадського об’єднання Кот Сергій ) беруть участь у чемпіонаті м. Києва, який по рівню підготовленості команд виглядає дещо сильніше чемпіонату столичної області. Але це лише суб’єктивна думка автора цих слів.

 

 

Заступник директора В.І. Кубов 

 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі