У ці осінні дні вже третій тиждень триває чемпіонат м. Бориспіль з футболу серед збірних команд учнів загальноосвітніх навчальних закладів нашого регіону. У боротьбу за головні трофеї чемпіонату вступили юнаки 9-11-х, 7-8 та 5-6 навчальних класів.

Цей популярний спортивний захід серед юних приборкувачів шкіряного традиційно м’яча проводять Бориспільський центр спорту та ФЗН спільно з управлінням освіти та науки Бориспільської міської ради.

У самій молодшій групі учасників цього футбольного марафону можемо підвести вже і підсумки футбольних баталій. Отже першими фінішували юні футболісти ЗОШ № 6, які у важкому фінальному протистоянні зі своїми однолітками з ЗОШ № 8 подолали останніх вже в серії післяматчевих пенальті ( матч закінчився внічию з рахунком 1 : 1). Таким чином підопічні директора ЗОШ № 6 повторили свій минулорічний золотий успіх.

У двобої за бронзові медалі чемпіонату між командами ЗОШ № 3 та НВК «Гімназія «Перспектива» перемогу святкували гімназисти. Слід зазначити що до проведення цього заходу навчальні заклади віднеслись дуже серйозно і, як підсумок, у змаганнях взяли участь футбольні дружини з усіх восьми загальноосвітніх закладів нашого міста, а кількість учасників, що виходили на матчі , сягнула за 3-ма віковими групами більш 350 осіб. Всі ігри проходили при активній підтримці багато чисельної аудиторії як юних так і дорослих вболівальників. Більшу частину останніх представляли батьки та родичі юних футболістів та небайдужі до футболу працівники навчальних закладів.

 

Заступник директора Бориспільського

центру спорту та ФЗН В.І. Кубов

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі