Футбольна дружина ліцеїстів 24 жовтня святкувала свою вольову перемогу у чемпіонаті міста з футболу серед юнаків 2000-2003 років народження.

У фінальному двобої на зеленому газоні стадіону «Колосок», що розташований на вул. В. Момота, зійшлись вольові та технічні команди НВК «Ліцей «Дизайн-Освіта» ім. П.П. Чубинського і ЗОШ № 3. Фінальний свисток арбітру матчу оголосив про нульову нічию. Отже, серія післяматчевих пенальті. І тут у їх виконані ліцеїсти виявились значно сильніше своїх опонентів. Отже, головний трофей чемпіонату, а це видовищний кубок, відправився до кошику ліцеїстів.

В урочистій обстановці організаторами змагань кожен «винуватець» цієї перемоги був нагороджений золотою медаллю та спортивною грамотою. Юнаки ЗОШ № 3 одержали срібні нагороди чемпіонату. Теж молодці! У бронзовому матчі футбольна дружина ЗОШ № 6, яка вважалась фаворитом чемпіонату і могла повторити «золотий» успіх своїх молодших колег, впевнено переграла своїх одноліток з НВК «Гімназія «Перспектива». За підсумками усіх ігор кращим гравцем чемпіонату за рішенням суддівської колегії змагань визнаний старшокласник ЗОШ № 3 Євпак Максим. Він нагороджений спеціальним сувеніром.

Відрадно відзначити, що у заході, який проводять Бориспільський центр спорту та ФЗН спільно з управлінням освіти і науки Бориспільської міської ради взяли участь всі вісім загальноосвітніх навчальних закладів міста, а кількість учасників чемпіонату по цій віковій групі сягнула більше 120 осіб. За кілька днів фінішує і середня вікова група юних футболістів ( юнаків 7-8-х навчальних класів).

 

заступник директора Кубов в.І. 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі