Юні приборкувачі шкіряного м’яча нашого міста з числа футболістів 2001-2002 та 2003-2004 рр. н. ( команда «Центр Спорту -Фаворит») цього сезону пробують свої сили у вісімці найсильніших команд Київської області, яка розігрує головні трофеї чемпіонату Київщини серед команд вищої ліги.

Нагадаємо, у сезоні 2016-2017 років футбольні дружини нашого міста з числа юнаків 2002-2003 та 2006-2007 рр. н. стали срібними призерами чемпіонату Київщини, підопічні Хамули Євгена Миколайовича – це юнаки 2004-2005 рр. н. – чемпіонами столичної області. Але, якщо для юнаків 2006-2007 рр. н. це було абсолютне друге командне місце (по цьому віку немає вищої ліги Київщини), то для наших срібних футбольних дружин вказаний успіх був серед команд 1-ї ліги столичної області. А в цьому «дивізіоні» команди значно слабкіші тих, що беруть участь по «вишці». До того ж, ті самі футбольні дружини одночасно змагаються зі своїми однолітками і у чемпіонаті України, саме у якому гравці і проходять випробування на міцність, футбольну майстерність та морально-вольові якості. Отже, чемпіонат столичної області по вищій лізі, пройшов свій екватор. Зіграно перше коло. По підсумкам цих ігор обидві наші футбольні дружини, на жаль, замикають турнірі таблиці. В активі старших юнаків 2001-2002 рр. н. 3 очка і передостаннє місце, їх молодші колеги з двома нічиїми на останньому, восьмому місці.

У нас, же тренера з футболу Бориспільських команд, що беруть участь у вищі, фактично ведуть свою роботу на громадських засадах, бо за штатним розписом вони фахівці Бориспільського центру спорту та ФЗН, задача якого не результати у сфері великого спорту, а розвиток саме масовості фізичної культури та спорту, робота у популяризації здорового способу життя. Отже, у підсумку фахівці і розвивають масовість у футболі, тренуючи одночасно кілька вікових груп, у вільний від роботи час, причому, не на все футбольне поле, а на якусь його частину, бо на іншій частині, як правило, займається інша вікова група юних футболістів. Можливо, для призових місць у першій лізі цього рівня підготовленості достатньо, але не для того, щоб серйозно конкурувати з юними професіоналами з вищій лізі чемпіонату столичної області. До того ж значну кількість юних футбольних талантів цим командам «дарують» інші регіони України та столичної області, скажемо, у рамках навчання у спеціалізованих ДЮСШ. Отже, як кажуть в таких випадках, «все логічно». І все ж таки, то, що наші юні приборкувачі шкіряного м’яча вперше беруть участь у цьому футбольному форумі найсильніших команд столичної області це, я вважаю, позитивний фактор не зважаючи ні на нащо.

 

В.І .Кубов

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі