Драматично завершився футбольний двобій між нашими земляками – головною чоловічою командою з нашого міста «Фаворит» та господарями футбольного полю - аматорською футбольною дружиною з м. Переяслав-Хмельницький.

Це був матч 29, передостаннього, туру чемпіонату столичної області з футболу серед команд вищої ліги сезону 2017 року. Точніше сказати, «драматично не завершився». При рахунку 3 : 2 на користь бориспільчан арбітр зустрічі у середині другого тайму цілком справедливо призначив пенальті у ворота господарів. І тут нерви у переяславців не витримали. Суддя матчу від господарів ні про що ні за що отримав кілька ударів «з ноги». І розпочалось… Коротко кажучи «Такої ганьби» чоловіча футбольна ліга Київщини не бачила, мабуть, років з десять.

Отже, переяславцям зарахована технічна поразка та у подальшому, безумовно, їх чекають серйозні штрафні санкції.Але це вже їх проблеми. Отже, після 29-го туру головна чоловіча футбольна дружина нашого міста має в активі 5 перемог, 3 нічиї та з 18 очками у турнірній таблиці займає 11 стрічку з 15 команд.

 

В.І. Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі