Такого драматизму останнього матчу футбольної фієсти Київської області області 2017 року серед команд вищої ліги в аналогах Київщини навряд чи можна розшукати.

Авторами ж цієї «драми» стали чоловічі футбольні дружини м. Бориспіль (команда «Фаворит-Бориспіль» та наші гості з с. Міхайлівка (команда «Сокіл»). Обидві команди свій останні матч 2017 року провели без оглядки на тили. На двадцятій хвилині гості вийшли вперед. Однак, к середині другого тайму рахунок був вже 3 : 2 на користь господарів. За десять хвилин до закінчення матчу гості зрівнюють рахунок, хоч м’яч був на совісті бокового арбітру, який, точніше яка, перед прострілом «Сокола» у штрафний майданчик господарів «прогавила» вихід м’яча за межі поля десь, як мінімум, на півметра. Але й нашим футболістам не потрібно було зупинятись у цьому епізоді, а грати до свистка арбітра. За п’ять хвилин до закінчення матчу «Фаворит-Бориспіль» знов виходить вперед.

За три хвилини до фінального свистка бомбардир Бориспільчан Роман Дорогань, який провів у цьому матчі всі чотири м’яча, з центру поля виходить «на побачення» з голкіпером гостей. Рятуючи команду від гола, цілком логічно, воротар залишає «своє господарство» і намагається відібрати м’яч у суперника за межами штрафного майданчику. Щоб не йди на зближення зі стражем воріт бориспільчанин десь метрів з 40 перекидає м’яч серед голкіпера, але «смугастий» пролітає повз створ воріт. А через хвилину наш бомбардир отримає другий «гірчичник» і команда залишається вдесятеро. Такий ось подарунок Роману від арбітру матчу з нагоди його дня народження. На цьому біди господарів не закінчились. Вже на другий додатковій хвилині черговий «зівок» бориспільчан в центрі захисту і «Сокіл» пострілом десь з дванадцяти-тринадцяти метровій відзначки зрівнює рахунок.

Однак, гостям радуватись тому, що вони виконали «завдання-мінімум», з’ясовується, було рано. Вони, «якось, на радощах», перешли у наступ виконувати «завдання-максимум» і зовсім забули про захист своїх воріт, за що бориспільчани на останній хвилині додаткового часу їх класично наказали: недолуга втрата м’яча гостями при атаці, швидкий контр випад господарів по лівому флангу, який захисники необачно залишили і бориспільчани привели у ворота суперників переможний гол. Одразу після завершення цієї результативної атаки лунає фінальний свисток. У підсумку 5:4.

Отже, наша головна футбольна команда завершила свій сезон у вищій лізі вольовою перемогою. У підсумку команда з 21 очками посіла у турнірній таблиці 11 місце з 15 команд.