Перемогою ветеранської футбольної дружини ДПМА «Бориспіль» завершився Кубок м. Бориспіль з футзалу пам’яті відомого на теренах столичної області працівника мережі фізичної культури та спорту, першого голови Бориспільського районного спорткомітету, ветерана другої Світовій війни Корзуна Георгія Олександровича.

За рахунком це був вже тринадцятий Кубок. І кожен з них вніс свою лепту у популяризацію ветеранського футбольного руху на Бориспільщині, у становленні тих світлих, яскравих традицій, які впродовж всього свого спортивного життя проходили червоною стрічкою у його роботі на керівних посадах мережі фізичної культури та спорту Бориспільського регіону. Це спортивний патріотизм, повага до своїх колег, міцна чоловіча дружба, безкорисливість, взаємодопомога у житті, почуття справедливості та інше.

 

Кажуть, людина живе до тих пір, доки її пам’ятають. І це, безумовно, вірно. Під час урочистого відкриття цього популярного ветеранського заходу його учасники хвилиною мовчання пом’янули також усіх спортсменів, працівників фізичної культури та спорту Бориспільщини, спортивних громадських активістів, які у свій час разом з Георгієм Олександровичем працювали, брали участь у змаганнях, вели активну роботу з популяризації здорового способу життя, створювали матеріально-спортивну базу Бориспільщини і теж відійшли у вічність. Світла всім їм пам’ять і пухом земля.

На урочистому відкритті Кубку, який традиційно проводили Бориспільський міський центр спорту та фізичного здоров’я населення за участю працівників фізичної культури та спорту Бориспільського району, були присутні діти Георгія Олександровича: його донька – Тамара Георгіївна, сини Олександр Георгійович та Василь Георгійович, онуки та правнуки Георгія Олександровича, ветерани спортивного руху на Бориспільщини, керівники мережі фізичної культури і спорту міста, представники місцевої преси.

 

(на світлині команда "Borcus")

Отже, безпосередньо про змаганнях. На цей раз помірятися своїми силами у турнірі брало участь 7 команд ветеранів віком від 40 років та старших. Три команди з міста та чотири з району. До речі, традиційно у щорічному заході беруть участь від 6 до 8 команд. У підсумку дводенних футбольних баталій головний трофей змагань виборола, як було вказано ще на початку цієї інформації, команда ДПМ «Аеропорт Бориспіль». У фіналі авіатори впевнено переграли своїх колег по шкіряному м’ячу з с. Кучаків. У бронзовому матчі ветерани Бориспільської команди «Borcus» в упорному двобої вирвали перемогу у команди «Алекс» (с. Велика Олександрівка).

 

Урочисте нагородження здійснювали діти та онуки Георгія Олександровича разом з директором Бориспільського центру спорту та ФЗН Костянцем Миколою Петровичем та директором Бориспільської районної спортивної школи Яцютою Геннадієм Вікторовичем. Без пам’ятних сувенірів не залишилась жодна команда. Кожна з них від родини Георгія Олександровича отримала пам’ятні сувеніри. Пам’ятні сувеніри чекали також і організаторів змагань та спортивних суддів турніру. Крім того ціла низка футболістів отримала призи в окремих номінаціях.

 

Наприкінці слід додати: «спортивний марафон довжиною у життя» такими словами можна назвати життєвий шлях Корзуна Георгія Олександровича - чудової, світлої, справедливої людини, якій би на 01 січня 2018 року виповнився би столітній ювілей. Дружня спортивна сім’я нашого міста своєю працею буде і надалі продовжувати ту справу, яку розпочав ще наприкінці сорокових років минулого століття Георгій Олександрович: розвиток фізичної культури та спорту в регіоні, зміцнення матеріально-спортивної бази, популяризація здорового способу життя, підготовка спортсменів вищих спортивних досягнень, тощо. І будемо його пам’ятати.

Віталій Кубов

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі