Три юнацькі команди футзалістів з нашого міста за підсумками зональних двобоїв вибороли право взяти участь у півфінальному етапі чемпіонату столичної області сезону 2018 року.

Всі ігри в зонах наші приборкувачі шкіряного м’яча провели на виїздах.

Спочатку у м. Славутич екзамен на міцність успішно здали підопічні досвідченого фахівця з футболу Курилка Олександра. Це футзальна дружина юнаків 2001-2002 рр. н. Бориспільського центру спорту та ФЗН. Спочатку наші земляки в пертому протистоянні з господарями вирвали перемогу з рахунком 6:5, а через годину у не менш напруженому матчі з юними футзалістами Броварського району поклали на лопатки і цю команду (рахунок зустрічі 4:3).

Після завершення ігор у старших юнаків у тому ж спортивному залі у боротьбу за дві путівки у півфінал вступили футзальні дружини юних приборкувачів футзального м’яча 2003-2004 рр. н.

Підопічним фахівця з футболу Хамули Євгена протистояли однолітки знов-таки господарів змагань, а також с. Гатне Києво-Святошинського району. У першому випадку перемога наших земляків з розгромним рахунком 10:0, в другому - не менше переконливий результат 5:0. А у минулу суботу-неділю (це 27-28 січня) у боротьбу вступили вже наймолодші учасники цього футзального марафону: команди юнаків 2005-2006 та 2007-2008 рр. н.

Старші помірялись своїми силами у м. Біла Церква зі своїми однолітками з міста Бровари та Білоцерківського району, молодші колеги наших земляків «виясняли свої стосунки» у м. Переяслав-Хмельницькому. Отже, підопічні вже названого вище Курилка Олександра (команда Бориспільського центру спорту та ФЗН) знов порадувала наше місто своїми перемогами. Виграш у Броварської ДЮСШ з рахунком 3:1 із мінімальним рахунком 1:0 у білоцерківчан (команди «Арсенал-Освіта») і у підсумку вихід у півфінал чемпіонату. До речі, у цій віковій групі юнаків, де стартувало 36 футзальних дружин, з підгруп у наступну стадію змагань згідно Регламенту виходять лише по одній команді.

Що стосується наймолодших учасників чемпіонату з нашого міста, то тут відбулась осічка. Програш Березанської команди з рахунком 1:5 не дозволи юним бориспільчанам пробитись у наступну стадію чемпіонату.

Отже, цього тижня півфінальні двобої. Чекаємо від наших юних приборкувачів шкіряного м’яча приємних новин.

 

Віталій Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі