Чотирьохмісячний футзальний марафон міста Борисполя завершився прямо-таки сенсаційно.

А «винуватцями» цієї несподіваної сенсації стала молода, амбітна і саме головне, супер технічна футзальна дружина села Сошникова. Тут слід нагадати, що у відкритому чемпіонаті м. Бориспіль, згідно Положення брали участь ціла низка команд сільських рад Бориспільського р-ну, а також кілька колективів від наших найближчих сусідів – Баришівського, Переяслав-Хмельницького та Яготинського районів. Отже, футзальне дійство приборкувачів шкіряного м’яча сезону 2017-2018 років, за класом команд , як ніколи , було високим, а за кількістю учасників до того ж і самим масовим в історії проведення цих чемпіонатів. 21 команда з загальною чисельністю гравців більш ніж 300 осіб – такий мажорний підсумок цієї футзальної фієсти, яка розпочала свій марафон наприкінці листопада 2017 року і фінішувала 11 березня 2018 року фінальним матчем між вже вказаними вище футзалістами с. Сошників та місцевою командою під назвою «Патріот». Цей двобій і визначив чемпіона цього сезону серед команд вищої ліги. І знов-таки, щоб роз’яснити, що таке вища, а також перша ліги чемпіонату, потрібно повернутись до регламенту змагань, в якому вказано, що «за класом та рівнем підготовленості всі команди-учасниці за погодженням з їх представниками розподіляються організаторами змагань на вищу та першу ліги», в яких футзальні двобої проходять, як кажуть в таких випадках, на «паралельних курсах» з окремим визначенням переможців та призерів в обох «лігах». Про кінцеві результати серед команд «другого ешелону» , де вияв відносин між командами закінчився днем раніше, трохи пізніше, а тепер саме час продовжити розмову про «фінальниі справи у «вишці».

Отже, вища ліга - 9 команд учасниць. Перший етап змагань – ігри за коловою системою в одно коло. На другому етапі – четвірка переможців, які посіли місця з 1 по 4 виборюють за олімпійською системою головний трофей чемпіонату - красень Кубок та золоті медалі «мундіаля». Перший матч фінального дійства - двобій між майстрами футзального м’яча з команди «Скайфуд», яка у підгрупі фінішувала на першому місці та їх постійними опонентами за чемпіонське звання – досвідченою футзальною дружиною «Патріот», яка замкнула у підгрупі четвірку сильніших. Гра у спортивному ігровому залі освітянської ДЮСШ проходила за шаленої підтримки вболівальників з обох сторін. До речі глядачів у цей вихідний вечір зібралося дуже багато, тож трибуни спортшколи були заповнені вщент. Підтримати своїх прибув цілий «десант», навіть, з Сошникова на чолі з сільським головою. Але про матч. Фаворитами цієї пари вважалась команда «Скайфуд». Однак, хід двобою показав, що «патріоти» по всім компонентам гри практично не поступалися своїм опонентам і, навіть, повели у рахунку 2:0. Їх суперникам довелося докласти багато зусиль і нервів, щоб встановити «статус-кво». Отже, кінцевий рахунок основного часу 2 : 2 і серія післяматчевих пенальті. В цій «футзальній лотереї» більш поталанило патріотовцям, які і відправили своїх опонентів, боротися за бронзові медалі чемпіонату. До речі, «Скайфуд» пройшов весь чемпіонат без жодної поразки і тут така неприємна осічка.

 

У другому півфінальному матчі сошніківці не залишили жодних шансів своїм колегам з м. Бориспіль – команді «ІнтерАвіа». Правда, першими відмітились результативною атакою саме Бориспільчани, але це був їх перший і, як показав хід зустрічі, останній успіх у цьому двобої. У бронзовому матчі розлючені за програш у півфіналі «Скайфудівці», сповна поквитались з другим невдахою півфінальної зустрічі – командою «ІнтерАвіа». Рахунок зустрічі 9:3.

І ось фінальний матч.ФК «Патріот» м. Бориспіль – ФК «Сошників» с. Сошніків. Переможця зустрічі, а значить і чемпіона цього сезону було вказано на самому початку цієї статті. До цього слід додати лише одне, фізично опоненти майбутніх чемпіонів не витримали шаленого темпу сошніківців - пресингу по всьому ігровому майданчику і «здались» при рахунку 1: 3 ще на початку другого тайму. Кінцевий результат - не пристойний для фінального матчу, так що афішувати його не будемо. Щиро вітаємо сошніківців з їх блискучою перемогою, а також срібних і бронзових призерів «Бориспільського мундіаля». Ви молодці! В принципі, молодці всі учасники чемпіонату незалежно від зайнятих місць, своїм особистим прикладом ви продемонстрували, як потрібно по справжньому любити свій вид спорту, йти далі вперед у збагаченні свого спортивного досвіду, ігрової майстерності і до всього цього уміти поважати суперника.

В урочистій обстановці з рук організаторів змагань – представників Бориспільського міського центру спорту та Федерації футболу м. Бориспіль , команда - переможець та колективи - призери чемпіонату отримали свої заслужені спортивні трофеї - кубки, медалі, грамоти ,а кращі гравці також і спеціальні сувеніри в окремих номінаціях. Кращий воротар – Кропачов Руслан, кращий захисник – Яременко Олег ( Патріот ), кращий нападаючий – Дорогань Роман, приз глядацьких симпатій – Ярошенко Сергій (Скайфуд), кращий представник – Іщенко Олександр, кращий гравець всього чемпіонату - Салтанов Ігор ( Сошників ).

 

В. Кубов

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі