Продовженням відкритого чемпіонату м. Бориспіль з футзалу серед чоловіків, стала Кубкова фієста нашого регіону з цього видовищного, динамічного та популярного на теренах Київської області виду спорту.

Як в таких випадках кажуть: «футзальному м’ячу довго відпочивати не прийшлось». Отже, вже через тиждень після закінчення чемпіонату у кубкових баталіях зустрілись наші старі знайомі футзальні дружини, які у продовж попередніх чотирьох місяців радували своїх вболівальників високою майстерністю, перемогами ну і, що буває часто у спорті, засмучували нелогічними поразками та невдалими іграми. Але минулий чемпіонат – це вже історія. А тепер кілька слів про справи теперішні.

У відкритому кубку м. Бориспіль з футзалу прийняло участь десять футзальних дружин, які за системою «плей-офф» виявили четвірку команд, яка у наступну суботу і продовжить боротьбу за головний трофей – Кубок красень та золоті медалі.

Отже результати Кубкових баталій: с. Мирне (Бориспільський р-н) – « МАУ » Бориспіль. Рахунок 3:5. Переможець - «МАУ».

« Фаворит – 2001 » м. Бориспіль – « Спортінг » (с. Гора). Рахунок 7: 2. Переможець - « Фаворит – 2001 ».

ФК « Гайшин » (П-Хмельницький р-н) - « МАУ ». Переможець – ФК « Гайшин » рахунок 6:4.

« Гостинний Двір » (Яготинський р-н) - « Фаворит » м. Бориспіль. Переможець цього двобою - « Гостинний Двір » рахунок 4: 2.

До речі, саме яготинці вибороли золоті медалі чемпіонату серед команд першої ліги.

Далі був двобій між новим чемпіоном сезону 2017-2018 років – футзалістами з с. Сошників (Бориспільський р-н) та їх досвідченими опонентами з с. Велика-Олександрівка (команда «Алекс») фінальний свисток арбітра зафіксував нічию з рахунком 2:2. А ось у серії футзальних пенальті перемогли сошниківці, які продовжать боротьбу далі.

У серії післяматчевих пенальті вирішувалась доля переможця і у наступній парі «дуелянтів». Тут зустрілись старі знайомі - два Бориспільських колективи «Інтеравіа» та «Скайфуд», які посіли у минулому чемпіонаті серед команд вищої ліги відповідно четверте та трете місця. Основний час матчу 4:4. А у серії післяматчевих шестиметрових ударів більше поталанило скайфутівцям. Вони у квартеті сильніших. Отже, боротьбу за головний трофей змагань у наступному раунді крім останніх продовжать також сошніківці, «Гостиний двір»( Яготинський р-н) та ще одні гості нашого міста – футзалісти з с. Гайшин П-Хмельницького району.

У півфіналі зустрінуться : « Гайшин » - « Гостиний двір » та « Сошників » – « Скайфут ».

Нагадаємо, захід проводять Бориспільський центр спорту та ФЗН разом з Федерацією футболу м. Борисполя.

 

Заступник директора Бориспільського центру спорту та ФЗН Кубов Віталій 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі