Футбольні дружини нашого міста - юнаки 2001-2002 та 2003-2004 років народження завершують свій тернистий, але корисний для підвищення рівня спортивної майстерності шлях у зональному етапі чемпіонату України серед команд дитячо-юнацької футбольної ліги сезону 2017-2018 року.

Так, нашим приборкувачам шкіряного м’яча «Центр спорту-Фаворит» залишилось провести останніх два двобої зі своїми однолітками з м. Коростень (домашні матчі) та на виїзді з дисциплінованою і технічною командою з усім відомим в Україні селом Ковалівка Васильківського району .

Якщо аналізувати шанси на позитивний результат наших земляків в останніх матчах, то, якщо сказати коротко, вони є. У молодших юнаків вони дещо більші, а от старшим колегам доведеться прикласти чимало зусиль для досягнення перемоги.

А в цілому обидві наші команди, які вперше дебютували на юнацькій всеукраїнській спортивній арені у рамках чемпіонатів України по першій лізі, виступили у міру своїх можливостей. Відверто кажучи, високих результатів, від наших юних аматорів футболу, ніхто не чекав: бо навчально-тренувальний процес з об’єктивних причин був, як кажуть в таких випадках, «любительським». Фактично фахівці Бориспільського центру спорту та ФЗН Курилко Олександр та Євген Хамула вели ці футбольні дружини на громадських засадах у вільний від роботи час. Причому на їх тренерських плечах крім цих двох команд є ще кілька, які беруть участь у чемпіонаті Київської області. Так що говорити про цілеспрямований професійний рівень підготовки для досягнення високих результатів на рівні України годі і казати. Між іншим, про це вже інформувалось раніше. Так що нашим фахівцям і юним футболістам слід щиро подякувати і за ці, гідні, як для новачків юнацької першої ліги України, результати.

А нижче для любителів футболу надаємо турнірні таблиці чемпіонату ДЮФЛ України за станом на 15.05. 2018 р. у тій підгрупі , в якій наші приборкувачі шкіряного м’яча беруть участь

Заступник директора Бориспільського центру спорту та ФЗН Кубов В.І. 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі