Двома яскравими домашними перемогами над своїми однолітками з міст Березань та Славутич футбольна дружина юнаків 2005-2006 років народження нашого міста (команда «Центр спорту –Фаворит») на фініші футбольного сезону 2017-2018 років,

без сумнівів, порадувала своїх вболівальників. І потрібно відзначити, що аудиторія вболівальників «Центру Спорту –Фаворит» на трибунах міського стадіону «Колос» була значною більше 200 чоловік, що по міркам футбольних заходів цього рівня дуже пристойна цифра.

Нагадаємо, що матчі проходили у рамках групового етапу чемпіонату дитячо-юнацької футбольної ліги Київської області сезону 2017-2018 років. Отже, стосовно першого двобою наших земляків з березанцями 14 червня. До речі, приборкувачі шкіряного м’яча з цього затишного міста у першому колі на своєму полі зуміли переграти юних бориспільчан з рахунком 4:2. Так що, господарі матчу жадали реваншу. І він вдався, як кажуть в таких випадках, «на всі 100 відсотків». Лише у першій половині матчу гра йшла на рівних. На перерву команди пішли при рахунку 1:0 на користь господарів. А ось у другому таймі «Центр Спорту-Фаворит» просто домінував на футбольному газоні. І як підсумок: 5 голів у ворота березанців, причому один одного краще. Кінцевий рахунок 6:0. Після цього матчу у турнірній таблиці у своій підгрупі команда піднялась на третю сходинку. А через кілька днів, причому з таким же рахунком, підопічні відомого фахівця з футболу міста Курилка Олександра Олександровича «розтрощили» лідерів цієї підгрупи – футболістів м. Славутич, які не мали до цього жодної поразки і лише одну нічию. У всіх інших матчах – переконливі перемоги у тому числі у першому колі чемпіонату і над нашою футбольною дружиною і, як підсумок, дострокове отримання єдиної путівки з цієї підгрупи на фінальну частину змагань. Що стосується їх останнього двобою з нашими приборкувачами шкіряного м’яча, то, звичайно, можливо, для гостей негативно сказався на грі 3-х годинний переїзд зі Славутича до нашого міста, можливо, не було мотивації, але ж не настільки, щоб зовсім нічого не показати у матчі.

Отже, «Центр Спорту-Фаворит» хоч у ході всього футбольного марафону у своїй підгрупі за рівнем гри і виглядав у матчах командою-лідером, але, на жаль, за багажем набраних очок втратив право прийняти участь у фінальній частині чемпіонату. Єдину путівку тут, як було сказано вище, вибороли футболісти зі Славутичу.

Що стосується в цілому команди нашого міста – то вона, дуже перспектива і, безумовно, може поборотись і за медалі золотого ґатунку у новому, футбольному сезоні 2018-2019 років серед юнаків 2006-2007 рр. н. Питання «чому?» тут зовсім не доречне. Практично весь склад нашої футбольної дружини – це юнаки 2006 р. н. А у цьому сезоні, як вже було сказано вище, долають «свій тернистий шлях футбольної науки» юнаки 2005-2006 рр. н., і безумовно, головні ролі в іграх мають саме футболісти 2005 р. н.

І наприкінці, у порядку епілогу: команда з м. Славутич успішно виступила у фінальній частині чемпіонату, виборов срібні нагороди чемпіонату. У фіналі ця футбольна дружина не логічно по грі поступилась господарям фінальних двобоїв – команді «Зміна» з м. Біла Церква».

 

Заступник директора Кубов В.І. 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі