У вівторок, 16 жовтня, завершила свою футбольну фієсту сама старша вікова група школярів закладів загальної середньої освіти міста Бориспіль.

Це юнаки 9-11 класів. У фінальному двобої чемпіонату м. Бориспіль серед закладів загальної середньої освіти міста зійшлись футбольні дружини НВК Гімназії «Перспектива» та ЗОШ № 1. В ході зустрічі останні мали деяку перевагу у швидкісному переході від оборони до атаки, що у підсумку двічі матеріалізувалось голами у ворота Гімназії. Отже перемога ЗОШ № 1 з рахунком 2:0 і головний трофей чемпіонату – кубок-красень - йде до скарбнички приборкувачів шкіряного м’яча з вищевказаного навчального закладу. У НВК «Гімназія «Перспектива» – срібні нагороди чемпіонату і малий кубок . Теж добре.

У матчі за бронзові нагороди чемпіонату юнацька збірна 9-11 класів ЗОШ № 7 у серії післяматчевих пенальті перемогла своїх одноліток -футболістів ЗОШ № 6, і отримала також малий Кубок та медалі відповідного ґатунку. Отже, футбольний марафон серед школярів, який,нагадаємо, проходив у продовж трьох тижнів на спортивних ігрових майданчиках ЗОШ № 1 та ЗОШ № 6 по трьох вікових групах юнаків, завершився.

Традиційно цей масовий спортивний захід серед юних любителів футболу проводили Бориспільський міський центр спорту та фізичного здоров’я населення спільно з управлінням освіти і науки Бориспільської міської ради. У підсумку у заході прийняли участь 24 шкільних команди, а загальна кількість учасників футбольного форуму сягнула більше 300 осіб. Зроблено ще один крок у розвитку юнацького футболу у місті. До нових зустрічей, юні футболісти на футбольному майданчику!

Віталій Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі