Яскраво завершився 14 відкритий турнір м. Бориспіль з футзалу серед команд ветеранів пам’яті відомого працівника фізичної культури та спорту Бориспільщини, першого голови фізкультурно-спортивного товариства «Колос», а потім і районного спортивного комітету, Корзуна Георгія Олександровича.

На теренах Бориспільщини та столичної області постать ветерана другої світової війни Георгія Олександровича Корзуна, у галузі фізичної культури і спорту можна сказати без перебільшення, є легендарною. Саме він починаючи з другої половини 1945 року стояв біля колискової створення і розвитку фізкультурно-спортивної інфраструктури не тільки Бориспільщини, а і всього лівобережжя Київщини. На спортивній ниві, як вмілий, талановитий та фанатично люблячий свою справу керівник Георгій Олександрович відпрацював більше 50 років.

Не будемо сьогодні перераховувати його досягнення у трудовій діяльності ( для цього потребувалось, би як мінімум, з півдюжини сторінок інформації), а приділимо увагу підсумкам турніру. Отже, у фіналі турніру, в спортивній ігровій залі ДЮСШ, зустрілись ветеранські футзальні дружини ДП МА «Бориспіль» та «Алекс» с. В. Олександрівка. У цікавому захоплюючому двобою, який держав у напрузі всю багаточисельну аудиторію вболівальників обох команд, перемогу святкували аеропортовці. Олександрівці у підсумку на другому місті. Бронзові нагороди у матчі за третє місце вибороли ветерани с. Кучаків, які переграли своїх колег по футзалу з м. Бориспіль команду під назвою «Баркас». Але всі футзальні дружини, до речі, у турнірі взяли участь шість колективів, незалежно від зайнятих міст, безумовно, молодці! По-перше вшанували пам’ять великого спортивного маестро столичної області; по-друге - показали видовищний футбол і по-третє, своєю участю у змаганнях, зробили ще один крок вперед у пропаганді здорового способу життя серед населення міста.

 

На урочистому нагородженні переможців турніру були присутні діти Георгія Олександровича - Тамара Георгіївна, Олександр Георгійович та Василь Георгійович, онук Владислав, інші родичі. Від них всі команди, які брали участь у змаганнях та організатори цього чудового футзального дійства отримали пам’ятні подарунки. А переможці та призери турніру Бориспільським центром спорту та ФЗН були нагороджені Кубками, спортивними дипломами, медалями відповідного ґатунку. Крім того кілька діючих осіб цього спортивно - футзального свята нагороджені пам’ятними сувенірами в окремих номінаціях. Активну участь у проведенні цього поважного спортивного заходу, крім Бориспільського міського центру спорту та ФЗН і родичів Георгія Олександровича, взяли також працівники Бориспільської ДЮСШ, Бориспільського районного центру фізичного здоров’я населення спорту, ДЮСШ Бориспільської РДА, ветерани фізичної культури і спорту, які працювали разом з Георгієм Олександровичем, окремі приватні волонтери. Усім їм велика вдячність за те, що вони пам’ятають великого спортивного діяча Бориспльщини і вшановують його пам’ять. А людина живе до тих пір поки її пам’ятають. Отже, Георгій Олександрович живе в наших серцях і буде жити надалі.

 

Заступник директора Віталій Кубов

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі