Кілька юнацьких команд з нашого міста у суботу-неділю стартували у зональному етапі чемпіонату Київської області з футболу серед команд дитячо-юнацької футбольної ліги.

Отже, підопічні відомих фахівців з футболу м. Бориспіль Курилка Олександра Олександровича та Хамули Євгена Миколайовича – це команди юнаків 2002-2003 та 2004-2005 рр. н. «Центр спорту – Фаворит» екзаменували своїх колег по «футзальній кухні» у містах Славутич та Біла Церква. У Славутичі старші юнаки успішно справились зі своїм завданням впевнено перегравши своїх опонентів з Баришівського та Яготинського районів. Поразка від господарів змагань – славутчан - у третьому матчі вже нічого не вирішувала. Обидві команди вийшли у наступний, півфінальний етап змагань. Молодші колеги наших юнаків – футзальна дружина приборкувачів футзального м’яча - юнаків 2004-2005 рр. н. у на берегах Росі, на яких осідає місто Біла Церква, теж не вдарили у грязь обличчям. В активі наших молодших нічия з фаворитом цієї зони – футзалістами білоцерківського «Арсеналу» та перемога над другою командою господарів змагань – «ДЮСШ-Рось» і юнаками з с. Коцюбинське Києво-Святошинського району. Отже, у підсумку наші молодші юнаки теж у півфіналі чемпіонату.

У наступні суботу-неділю у боротьбу за головні трофеї змагань на обласному футзальному олімпі вступають юнаки 2006-2007 рр. н. У цій віковій групі приборкувачів футзального м’яча наше місто теж має дві потужні команди, які можуть претендувати на призові місця у чемпіонаті. Як кажуть в таких випадках: «Головні матчі ще не зіграні…»

 

 

В.Кубов

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі