У минулу суботу та неділю на теренах столичної області відбувся півфінальний етап чемпіонату Київщини з футзалу серед дитячо-юнацьких 2008-2009 та 2004-2005 рр. н.

Отже, юна футзальна дружина юнаків 2008-2009 рр. н. відомого у минулому футболіста ФК «Борисфен», а нині тренера Сизона Олега Федоровича у домашніх матчах помірялась силами зі своїми однолітками з міст Славутич, Буча та Березань. У підсумку підопічні Олега Федоровича показали достатньо зрілу, технічну гру. Але їх суперники з Березані та Славутича, при практично однаковій майстерності з нашою командою, все ж таки, в грі на випередження виглядали солідніше, що у підсумку і вплинуло на результат: програш в один м’яч березанцям і у два -славутчанам. А ось у першому матчі з бучанцями наші земляки святкували перемогу з рахунком 4:2. В цій півфінальній підгрупі продовжують боротьбу юні футзалісти м. Славутича.

Що стосується старших колег Бориспільської футзальної команди - юнаків 2004-2005 рр. («Центр Спорту – Фаворит»), то у гостях, у м. Біла Церква – вона успішно подолала півфінальний бар’єр і прогнозовано вийшла у фінальний квартет чемпіонату. Опонентами бориспільчан були дві команди господарів змагань – футзальні дружини «Каменяр» та «Зміна». З першою наші приборкувачі шкіряного м’яча розправились без зайвих зусиль. Рахунок 9:0. Зі «Зміною» було складніше, але теж у підсумку перемога з рахунком 2:0. А м’яч голкіпера Бориспільської команди у ворота свого колеги з меж свого воротарського майданчика взагалі потрапить в історію юнацького футзалу області як найунікальніший гол. Отже, вітаємо підопічних завідувача спортивних споруд Бориспільського центру спорту та ФЗН Хамули Євгена Миколайовича та безумовно, і його самого з успішним подоланням чергового бар’єру на шляху до головного трофею чемпіонату.

 

Заступник директора В.І. Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі