Отже, і друга футзальна дружина юних приборкувачів шкіряного м’яча міста Бориспіль виборола право зіграти у квартеті команд-фіналістів чемпіонату Київської області з футзалу.

На цей раз серед юнаків 2006-2007 років народження. У півфінальній частині чемпіонату бориспільчанам протистояли їх однолітки з смт. Баришівка та збірна Бориспільського району. Підтримати своїх юних любителів шкіряного м’яча до ДЮСШ, у якій проходили ці півфінальні ігри, прибули вболівальники з Баришівського та Бориспільського районів. А підтримати команду «Центр Спорту – Фаворит» на трибуни завітало взагалі більше сотні вболівальників. Підтримка була вражаючою.

А тепер про результати. У першому матчі з футзалістами Бориспільського району наші юнаки довго не могли «розпечатати» ворота суперника. Кілька разів були виходи наших гравців один на один з голкіпером збірної району, але всі удари приймав на себе страж воріт або взагалі м’яч пролітав повз штангу. Наші опоненти теж часу не гаяли і відповідали гострими атаками. В одній з яких ворота бориспільчан від голу врятувала поперечина. Підсумок першого тайму – нульова нічия. У другій половині матчу «Центр Спорту – Фаворит» почав діяти в атаках ще на більших швидкостях і впродовж кількох хвилин двічі «відмітився» у воротах суперника яскравими голами. Гості ж після пропущених м’ячів не полишали надій вирівняти становище і вперто продовжували шукати шляхи до воріт бориспільчан і таки на останній хвилині матчу забили один м’яч. Наші опоненти, слід відзначити, показали достойну, грамотну і атлетичну гру. У другому матчі вже знайомі нам «чубинці» проти суперників з Баришівки грали на рівних і в підсумку логічна нічия з рахунком 1:1. І, на кінець, у головному матчі між Бориспільчанами та їх суперниками з Баришівки розв’язка двобою наступила у середині другого тайму. За рахунку 1 : 1 «Центр Спорту – «Фаворит» бездоганно розіграв кілька гострих атак в один дотик і заставив тричі капітулювати голкіпера воріт суперників. У підсумку 4:1 і путівка до квартету найсильніших команд Київщини. А сьогодні вже стали відомі суперники наших юних спортсменів. Це дві команди з м. Біла Церква та футзальна дружина зі спортивного селища Пісківка Бородянського району.