Якось за швидким розвитком багатопланових спортивних подій у нашому місті деякі з них як би залишаються  «поза кадром», обділені увагою нашої місцевої преси.

Ось, наприклад, робота на ниві фізичної культурі і спорту  громадського обєднання «Бориспіль - Спорт». Отже, у порядку виправлення цього недоліку у царині пропаганди та агітації надаю сторінку інформації про успіхи «Бориспіль-Спорту» на спортивних аренах м. Києва. Почнемо з футболу. І одразу зауважу, що діяльність ГО «Бориспіль-Спорт» обмежується не лише спортом, і не лише футболом: у «досьє» організації ціла низка заходів з військо-патріотичного виховання молоді, підготовки юнаків міста до проходження служби у лавах Української Армії, оволодіння стрілецькою справою, тощо. Але сьогодні про футболі.

Вже, мабуть, як мінімум 5-6 років поспіль, юнацькі футбольні дружини  цієї громадської установи, долають свій тернистий шлях у чемпіонатах м. Києва з футболу та футзалу серед своїх одноліток. Причому, приборкувачі шкіряного м’яча тренерів з футболу цього колективу Кот Сергія, Охріменко Андрія та Амбросьєва Артема беруть участь у чемпіонатах столиці у кількох вікових групах. А чисельність юних футболістів, які пробують свої сили у цих двобоях сягає до 80 осіб. Кілька разів вихованці цієї установи становились бронзовими призерами чемпіонатів Київщині, правда, не по вищій лізі, а у другому дивізіоні. Чому саме керівництво установи вибрало участь своїх юних любителів шкіряного м’яча у чемпіонатах м. Києва, а не столичної області, можна пояснити наступним: не має свого футбольного полю, всі матчі приходиться проводити у гостях, з фінансової точки зору виїзди в Київ на двобої зі своїми суперниками обходяться дешевше, ніж  на матчі  у віддаленні райони Київщини, суперники в цілому дещо сильніші ніж на чемпіонатах Київщини, ну і ще деякі фактори про які промовчимо.

Географія футбольних спортивних баталій цього колективу, між тим, не має границь лише містом Києвом. Підвищують свою футбольну майстерність юні гравці цієї установи і в деяких інших регіонах України, змагаючись у різних всеукраїнських турнірах та кубках. Зазначимо, що всі витрати по участі юних футболістів в іграх та на футбольну екіпіровку гравців добровільно здійснюються за рахунок  коштів батьків.

Отже, про результати за останній рік. І почнемо з самих  юних футболістів цієї установи: хлопчаків 2008-2009 рр. н.

Саме вони на яскравій мажорній ноті завершили минулорічний футбольний сезон, виборовши третє місце у Всеукраїнському Новорічному турнірі з міні-футболу серед юнаків 2009 р.н. , що проходив 28-30 грудня 2018 року в м. Ніжин.  А буквально через кілька днів,  на початку січня  цього року, ці ж  приборкувачі шкір’яного м’яча     стартували з перемог , піднявшись на третю сходинку п’єдесталу пошани    на престижному Всеукраїнському турнірі “VOSKHOD WINTER CUP”,  який   відбувся у столиці України.   Сьогодні   юна,  амбітна команда хлопчаків 2008-2009 рр. н. успішно крокує у зимової першості  м. Києва «X-Park", яка розпочала свій марафонський біг ще 24 листопаду  2018 року , а фінішує 17 березня вже 2019 року. На цей день у турнірній таблиці Бориспільська футбольна дружина  знаходиться у її  верхній частині. В активі команди ціла дюжина яскравих перемог над амбітними,  потужними клубами  нашої столиці.  І є впевненість, що по підсумкам цього чемпіонату наш колектив  увійде до п’ятірці найсильніших команд м. Києва.

   У найближчих  планах керівництва ГО «Бориспіль-Спорт» відрядити цю, скажемо відверто, дуже перспективну і талановиту  команду юнаків для участі у розіграші Кубку м. Києва з футзалу. Цей спортивний  «марафон» розпочинається з 2 березня ц.р. Побажаємо нашим юним любителям шкіряного м’яча  нових яскравих  перемог.

 

На фото: юна команда  футболістів 2009 рр. н. ГО «Бориспіль-Спорт» після вручення бронзових нагород  Всеукраїнського Новорічного  турніру з міні-футболу серед юнаків 2009 р.н.  в м. Ніжин разом зі своїми наставниками  Охріменко Андрієм та Сергієм Кот.

В.Кубов

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі