На футзальному юнацькому олімпі м. Києва 10 березня відбулась неординарна подія: вперше в історії міста Кубок м. Києва  з футзалу серед  приборкувачів шкіряного мяча 10-11-річного віку виборола іногородня команда.

Мабуть, у деяких читачів з м. Бориспіль одразу виникне питання, а до чого нам ця інформація? На цей раз «Саме до чого». Справа в тому що «винуватцем» цієї неординарної спортивної події став юний талановитий футзальний колектив з м. Бориспіль – СК «Бориспіль-Спорт».

Саме вони у минулу неділю зруйнували спортивну монополію столичного міста на право бути завжди першим. У фінальному матчі відкритого Кубку м. Києва юні Бориспільські любителі футзалу впевнено з рахунком 5:2 переграли амбітну та не по рокам технічну команду господарів: «ДЮСШ-25». Я не випадково назвав футзальну команду «ДЮСШ-25» з м. Київ самою амбітною та не порокам технічною з усіх колективів, що брали участь у розіграшу відкритого  Кубку столичного міста. Як раз з цією футзальною дружиною наші  юні бориспільчани зустрілись у першому турі змагань і програли, причому, у кілька м’ячів. Але ця невдача не зламала бойовий дух команди: навпаки, налаштувала хлопчаків на серйозну,  продуктивну працю у наступних матчах. І перемоги не завадили себе чекати.  У всіх наступних матчах наші юні земляки впевнено перемагали і, як підсумок, отримали право у фіналі поквитатись за першу поразку зі своїми однолітками з «ДЮСШ-25». Отже, як було проінформовано вище, таки взяли реванш у своїх «обидчиків», а з ним і головний трофей ігор: Кубок м. Києва  з футзалу сезону 2019 року серед юнаків 2008-2009 року народження.  Можна, звичайно, сказати, що їх суперник, не дооцінив у фіналі можливості Бориспільчан, не налаштувався на серйозну боротьбу. Але це вже «література». Перемагає сильніший. Отже, наші юні земляки разом з їх тренерським складом ,молодці, так тримати!

Наприкінці зазначимо, що всі витрати по участі наших юних приборкувачів шкіряного м’яча у цьому престижному футзальному форумі взяли не себе батьки юних спортсменів та керівники ГО «Бориспіль-Спорт».

    В. Кубов

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі