Пяту перемогу поспіль здобули спортсмени головної футбольної дружини Борисполя – команди «Центр Спорту-«Фаворит» у чемпіонаті столичної області серед колективів Першої ліги.

 

Цього разу у домашньому матчі зі своїми опонентами з Фастова, командою «Арсенал». У двобої бориспільці провели у ворота суперників п’ять сухих м’ячів. Гості не спромоглися навіть реалізувати пенальті, які їм наприкінці матчу просто «подарували».

Що стосується «домашніх» ігор, то в цьому сезоні наші земляки на міському стадіоні «Колос» не втратили жодного очка. Стовідсотковий результат: 10 ігор і 10 перемог! Однак, у гостях, в іграх «Центра Спорту-«Фаворит» не все так мажорно. Тут у команди дві перемоги, стільки ж нічиїх та п’ять поразок. Причому, чотири з них – підряд наприкінці першого та початку другого колу чемпіонату.

Слід зазначити, що дві поразки з п’яти були явно нелогічними. Але що зробиш: це футбол, він часто-густо видає такі сюрпризи, що «мало не покажеться!».

У турнірній таблиці за станом на неділю 29 вересня бориспільська футбольна дружина посідає третю сходинку. Але у її найближчого переслідувача зіграно на одну гру менш. Так що головні матчі команди ще попереду. А це п’ять двобоїв, три з яких на виїзді і два у «рідних стінах».

Останній матч чемпіонату відбудеться 3 листопада, і для бориспільських приборкувачів шкіряного м’яча він буде «домашнім».

 

Віталій Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0
  • Коментарі не знайдено