Отже, у минулі вихідні 30.11. та 01.12. на «спортивній арені» Бориспільської ДЮСШ стартував відкритий чемпіонат м. Бориспіль з футзалу сезону 2019-2020 років.

Головні діючі ролі у цьому футзальному марафоні «грають» досвідчені чоловічі дружини любителів шкіряного м’яча нашого міста, Бориспільського району та один колектив з Переяслав-Хмельницького району. Головна «фішка» цього чемпіонату та, що в ньому бере рекордна кількість аматорських футзальних команд: 31! Це на дев’ять «пунктів» більш ніж у минулому сезоні. Що і казати, на організаторів цього футзального дійства випала дуже серйозне навантаження та, безумовно, відповідальність. А проводять чемпіонат вже біля три сезони поспіль Бориспільський центр спорту та ФЗН, Федерація футболу м. Бориспіль за допомогою районних аматорських клубів з футболу та фізкультурно-спортивного активу м. Бориспіль та Бориспільського району і працівників ДЮСШ.

Чемпіонат проводиться за трьом лігами: вищій, першій та другій. Нагадаємо, що у минулому сезоні головні трофеї змагань розігрувались лише по двом лігам. Ну, а на цей раз у першій лізі стартувало 7 найбільш досвідчених та титулованих колективів, у вищий лізі боротьбу за медалі вищого гатунку розпочали 11 колективів. А найбільш багато чисельною виявилась 2-га ліга, тут поміряються силами 13 команд.

Всі матчі по суботам та неділям будуть проходити у вечірній час: з 17-30 і до 23:00. Так-так. саме до одинадцяти годин вечора! В тому що так пізно будуть закінчуватися останні матчі кожного туру є важлива причина: у місті за розмірами лише один такий ігровий зал, що підходить до проведення серйозних чемпіонатів з футзалу. Але, що до проблеми спортивних залів взагалі – це вже інша тема.

А наприкінці цієї кореспонденції зазначу, що ім’я нових чемпіонів сезону 2019-2020 років по вищої, першої та другій лігам місто взнає лише у березні 2020 року. Отже, у добрий путь, футзальний марафон 2019-2020 років. Хай переможе сильніший!

 

Віталій Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0
  • Коментарі не знайдено