Підходить до свого екватору відкритий зимовий чемпіонат м. Бориспіль з футзалу сезону 2019/2020, який гостинно приймає Бориспільська ДЮСШ.

Нагадаємо, що у цьому головному футзальному дійстві нашого регіону беруть участь 38 команд із м. Бориспіль, Бориспільського та Переяславського районів. Останній, правда, представлений одним футзальним колективом. А в цілому за кількістю команд-учасниць 38 колективів – це рекорд у порівнянні з усіма іншими роками життя цього футзального чемпіонату. До речі, це вже 14-й відкритий чемпіонат нашого міста. Традиційно цей поважний захід приборкувачів шкіряного м’яча проводять Бориспільський центр спорту та ФЗН, Федерації футболу м. Бориспіль і Бориспільського району і в останні два роки також Бориспільський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Активну допомогу у проведенні чемпіонату надають Бориспільська ДЮСШ, ГО «Академія футболу «Фаворит» та ціла низка волонтерів цього яскравого спортивного видовища.

Отже, чемпіонат за рівнем класу команд проходить по 3 лігам. Як би «головна» ліга - це вища. Тут змагаються 7 найбільш титулованих футзальних дружин. Ігри у цьому «дивізіоні» проходять за коловою системою у два кола. Після 5 турів лідирують футзалісти с. Сошників (команда «Карань»). На другому місці – дружній колектив підприємства «Терратек» ( м. Бориспіль). За втраченими очками в останніх – на два більш. На третій сходинці у турнірній таблиці - атлети зі «Скай-Фут» (м. Бориспіль).

У першій лізі за головні трофеї чемпіонату борються 11 команд. У цьому дивізіони відбулось вже 6 турів. На першому місці футзалісти «Фаворит-2», які представляють ГО «Академія футболу «Фаворит». На другій сходинці у турнірній таблиці – гравці з «Інтеравіа». Від лідерів їх відділяє лише один пункт. Третя позиція у турнірній таблиці за командою з МАУ. За рівною кількістю очок з «Інтеравіа» у МАУ на одну гру більше. І, на кінець, третій дивізіон чемпіонату (це друга ліга) видав «на гора» 13 команд, які згідно жеребкування, були розподілені на дві підгрупи.

На першому етапі ігор у цьому «класі» двобій у підгрупах за коловою системою вже фінішували. За підсумками ігор виявилась сімка футзальних дружин, яка далі поведе боротьбу за чемпіонські медалі серед команд другої ліги. Фаворитами тут поки що вважаються гравці з с. Мирне. Конкуренцію їм може скласти також футзальний колектив «Алекс» - з Великої-Олександрівки. Мають також амбіції на чемпіонські медалі і приборкувачі шкіряного м’яча з команди «Альта» м. Бориспіль.

Отже, головні перипетії чемпіонату, головна інтрига, або як кажуть в таких випадках «розв’язка сезону» ще попереду.

 

Віталій Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі