Волейбол

З 22 січня по 02 лютого 2018 року Бориспільський центр Спорту та ФЗН спільно з управлінням освіти і науки на базі ДЮСШ м. Бориспіль організував та провів чемпіонат міста Бориспіль з волейболу серед учнівської молоді (юнаки та дівчата).

15 команд загальноосвітніх навчальних закладів м. Бориспіль цього року беруть участь у чемпіонаті міста з волейболу серед юнаків та дівчат 2000 р н. і молодших.

22 та 23 липня на оновленому майданчику у міському парку культури та відпочинку відбувся відкритий Кубок м. Бориспіль з волейболу.

У чемпіонаті м. Бориспіль з волейболу серед ветеранів (чоловіки 1977 р. н. і старше) на цей раз обійшлось без сюрпризів.

У вівторок, 11 квітня, стартував чемпіонат м. Бориспіль з волейболу серед ветеранів (чоловіки).

У четвер (23 березня) наступила  розв’язка тритижневого волейбольного марафону серед чоловічих та жіночих волейбольних команд нашого міста.

У другому фінальному матчі чемпіонату м. Бориспіль з волейболу серед юнаків між командами Бориспільського НВК "Гімназія "Перспектива" – ЗОШ І-ІІ ступенів" імені В. Мономаха та Бориспільською ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6

У понеділок, 6 лютого, виявився володар головного трофею чемпіонату м. Бориспіль з волейболу 2017 року серед дівчат.

У упорній спортивній боротьбі пройшов чемпіонат м. Бориспіль з волейболу серед ветеранів.

З бронзовими нагородами повернулись з м. Біла Церква підопічні відомого тренера з волейболу Віцюк Марії Семенівни дівчата 2000-2001 року народження. Саме у цьому мальовничому місті, що розташувався на берегах славнозвісної Росі, з 23 по 25 вересня проходив відкритий Кубок столичної області з волейболу серед дівчат 2000 років народження та молодших.