Матчем за третє місце завершився двохтижнева волейбольна фієста м. Бориспіль серед команд організацій, установ та аматорських волейбольних клубів міста.

У цьому головному волейбольному чемпіонаті нашого регіону взяли участь 5 жіночих та 8 чоловічих волейбольних дружин з загальною кількістю учасників більш 140 любителів цієї динамічної та видовищної гри. Захід проводив міський центр спорту та фізичного здоров’я населення за активної допомоги тренерів з волейболу освітянської ДЮСШ.

Але повернемось до бронзового матчу. У ньому зустрілись дві амбітні та досвідчені чоловічі команди аматорського волейбольного клубу «Сокіл» та Бориспільської центральної районної стоматологічної поліклініки. У запеклому протистоянні на волейбольному майданчику вольову перемогу здобули стоматологи. Отже, вітаємо цю дружню, амбітну та досвідчену команду з бронзовим успіхом.

А годиною раніше до цієї події проходив чоловічий двобої за головний трофей чемпіонату між командами волейбольного спортивного клубу «Бориспіль» та ДП міжнародний аеропорт «Бориспіль». Вболівальники, яких було на цьому поєдинку більш 100 осіб, побачили справжній чоловічий волейбол вищого ґатунку . Інтрига двобою зберігалась до кінця зустрічі. Першу партію з мінімальної різницею ( у 2 м’яча ) виграли авіатори. У другій також з мінімальною різницею перемогли вже їх опоненти. А ось у третій, заключній, партії більш фізично міцними виявились атлети волейбольного спортивного клубу «Бориспіль». Вони – чемпіони м. Бориспіль сезону 2016 року з чим ми їх щиро і вітаємо. До речі, самим найсильнішим гравцем ігор серед чоловіків за версією організаторів змагань та спортивних суддів признаний гравець нових чемпіонів м. Бориспіль Сергій Кравчук. Він отримав спеціальний приз чемпіонату.

Ну а кількома днями раніше комплекти нагород розіграли жіночі волейбольні дружини. Чемпіоном міста стала аматорська волейбольна дружина з числа студентів м. Бориспіль, яки на сьогодні навчаються у різних вишах столичної області. В очному протистоянні зі своїми основними суперницями з ДП міжнародний аеропорт «Бориспіль» студентки вирвали перемогу з рахунком у партіях 2 : 1. Хоч по ходу матчу все могло бути і по іншому. Але це спорт. Отже, вітаємо студенток з перемогою та чемпіонськими званнями, а дівчат з ДП МА «Бориспіль» зі срібними нагородами. Вони теж молодці! Бронзовий комплект нагород отримала аматорська молодіжна команда м. Бориспіль. Волейбольний марафон серед жіночих команд, що проходив в оновленому спортивному залі освітянської ДЮСШ, тримав п’ять ігрових днів.

В.І. Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі