З бронзовими нагородами повернулись з м. Біла Церква підопічні відомого тренера з волейболу Віцюк Марії Семенівни дівчата 2000-2001 року народження. Саме у цьому мальовничому місті, що розташувався на берегах славнозвісної Росі, з 23 по 25 вересня проходив відкритий Кубок столичної області з волейболу серед дівчат 2000 років народження та молодших.

Крім Бориспільчанок у змаганнях взяли участь потужні волейбольні дружини з міст Київ (команда з ДЮСШ № 5); м. Боярки, Кіровоградської області (Олександрівська ДЮСШ ), Білоцерківського району, та потенційні фаворити ігор – команди господарів волейбольних майданчиків –Білоцерківські ДЮСШ «Юність», та ДЮСШ-2. В активі наших землячок впевнені перемоги над суперниками з м. Боярка, Білоцерківського району, Кіровоградської області та другої команди господарів змагань ( Білоцерківської ДЮСШ -2). В упорному двобої з рахунком 1: 2 наші юні волейболістки поступилися фаворитам змагань – ДЮСШ «Юність» та ДЮСШ-5 з м. Києва. Кольори нашого міста захищали дівчатка відділення волейболу ДЮСШ Катерина Сусленко, Аліна Назаренко, Олександра Шишко, Людмила Лепіско, Тетяна Кузнецова, Дар’я Олійник та Лобастова, Віка Куриленко, Яна Кохан та Анастасія Коваленко.

Якщо коротко резюмувати підсумки участі наших дівчат у змаганнях то можна сказати одне: виступ дуже вдалий, навіть, дещо неочікуваний.

 

В. Кубов

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі