У другому фінальному матчі чемпіонату м. Бориспіль з волейболу серед юнаків між командами Бориспільського НВК "Гімназія "Перспектива" – ЗОШ І-ІІ ступенів" імені В. Мономаха та Бориспільською ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6

в упорному протистоянні на волейбольному майданчику ДЮСШ вольову перемогу з рахунком 3:1 по партіям одержали гімназисти. Отже, по підсумкам трьох очних двобоїв між цими амбітними волейбольними дружинами головний трофей чемпіонату – спортивний кубок, а з ним і чемпіонські звання вибороли юнаки Бориспільська НВК «Гімназія «Перспектива». На третьому місці, нагадаємо, волейболісти ЗОШ № 3. В урочистої обстановці організаторами чемпіонату – Бориспільським центром спорту та ФЗН, представниками управління освіти і науки командам-переможцям міста були вручені спортивні нагороди та сувеніри. Ось на такий високій мажорній ноті і завершився трьохтижневий волейбольний марафон серед юнаків та дівчат.

А через пару тижнів свій волейбольний марафон вже починають досвідчені команди чоловіків та жінок у рамках чемпіонату м. Бориспіль з волейболу сезону 2017 року серед організацій, установ, підприємств та аматорських волейбольних клубів міста.

На фото чемпіони м. Бориспіль  Бориспільська НВК «Гімназія «Перспектива».

 

В.І. Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі