У четвер (23 березня) наступила  розв’язка тритижневого волейбольного марафону серед чоловічих та жіночих волейбольних команд нашого міста.

Нагадаємо, що цей популярний видовищний захід серед приборкувачів волейбольного м’яча проводиться щорічно силами працівників Бориспільського центру спорту та ФЗН спільно з Бориспільською ДЮСШ. На цей раз у чемпіонаті серед організацій установ, підприємств, установ, аматорських команд та мікрорайонів міста взяло участь 5 жіночих та 7 чоловічих волейбольних команд.

 

У боротьбі за головний трофей чемпіонату - видовищний спортивний Кубок –у жінок на волейбольний майданчик ДЮСШ – вийшли досвідчені майстрині цієї гри з ДП «Аеропорт «Бориспіль»

та аматорська волейбольна команда «Динаміт», гравці якої у недалекому минулому здобували свою волейбольну майстерність у стінах ДЮСШ.

Напружений фінальний двобій завершився перемогою аеропортовських дівчат. Ну а «Динаміт», достойно відіграв цей матч, в урочистій обстановці заслужено отримали срібні медалі чемпіонату та малий командний кубок. Бронзові нагороди змагань отримали дівчата команди «Студенти»,

гравці якої «волейбольну школу» також проходили у спортивному залі Бориспільської ДЮСШ під керівництвом досвідченого фахівця з волейболу Віцюк Марії Семенівни.

У фінальному чоловічому двобої потужна та досвідчена волейбольна дружина авіаторів «екзаменувала» представників «головної сенсації» цих змагань: юнацьку команду ДЮСШ ( юнаків 15-17 річного віку).

Тут я, беру на себе сміливість зазначити, що по зрівнянню з вереснем минулого року на сьогодні майстерність цих хлопчаків виросла в рази і, я вважаю, що це вже найсильніша юнацька команди Київської області зразка 2017 року. Чого варта їх яскрава перемога у півфінальній грі над досвідченою командою ветеранів волейболу. Це варто було побачити!

Отже, повертаємося до фінальної зустрічі. Аеропорт таки виграв цей двобій, але для перемоги гравцям команди авіаторів прийшлось добряче попрацювати. Фінал дійсно вийшов бойовим та видовищним!

А за години до цього у матчі за бронзу «схрестили шпаги» волейбольні дружини вже знайомої нам команди ветеранів волейболу та аматорського волейбольного клубу «Бориспіль». Останню, в принципі, вважали фаворитом змагань, оскільки вона складалась фактично з найсильніших гравців нашого міста. Однак, у півфіналі ВК «Бориспіль» у напруженому двобої в останній партії при рахунку 13: 13 допустив дві вирішальні помилки і уступив перемогу ДП «Аеропорт «Бориспіль». У матчі же за третє місце на волейбольному майданчику домінували вже ветерани, оскільки волейбольний клуб так і не зміг зібрати свій оптимальний склад команди.

Отже бронза у ветеранів волейболу нашого міста з чим ми їх щиро і вітаємо.

Наступні змагання з волейболу у нашому місті відбудуться у середині квітня у рамках чемпіонату м. Бориспіль серед ветеранів серед чоловіків (гравці 1977 р. н. та старші).

Заступник директора Бориспільського Кубов В.І. 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі