У чемпіонаті м. Бориспіль з волейболу серед ветеранів (чоловіки 1977 р. н. і старше) на цей раз обійшлось без сюрпризів.

Як і очікувалось, головний трофей чемпіонату 2017 року - «Великий кубок» отримала чоловіча волейбольна дружина ДПМА «Бориспіль». Весь турнірний шлях авіатори пройшли без поразок, впевнено, на класі, перемагаючи своїх колег по волейбольному м'ячу.

Срібні нагороди чемпіонату виборола команда Бориспільської центральної районної стоматологічної поліклініки на чолі з керівником установи Дідухом Анатолієм Івановичем. Він же від організаторів чемпіонату отримав спеціальний приз, як самий найдосвідченішій учасник чемпіонату.

Бронзові медалі поклали у свою скарбничку минулорічні чемпіони – приборкувачі волейбольного м'яча ТОВ «Геопринт», які також показали достойний чоловічій волейбол. На четвертому місці – волейбольна ветеранська дружина військової частини. А капітан цієї команди Федоренко Сергій отримав спеціальний приз, як один з самих найсильніших гравців чемпіонату. Команди-призери Бориспільський центр спорту та ФЗН нагородив малими спортивними кубками, а гравців медалями та спортивними грамотами.

І наприкінці: у ветеранському заході, який проходив у спортивній залі Бориспільської ДЮСШ, взяли участь більше 40 досвідчених любителів волейболу.

 

Заступник директор В.І. Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі