22 та 23 липня на оновленому майданчику у міському парку культури та відпочинку відбувся відкритий Кубок м. Бориспіль з волейболу.

За головний трофей змагалося 7 команд з міста та району. У дводенних баталіях, на відреставрованому майданчику, точилася запекла боротьба в якій поєдналися амбіційно-талановита молодь та організований роками досвід.

Гості змагань вибули одразу, а от у півфіналах відбилися принципові протистояння ВК «Бориспіль» - ДПМА «Бориспіль» (І-й півфінал) та ВК «Ветеран» - ДЮСШ Бориспіль (ІІ-й півфінал), до речі в зимовому Чемпіонаті м. Бориспіль ці команди також зійшлися в півфіналах, в яких взявши реванш за зимову поразку перемогу здобули ВК «Бориспіль» та ВК «Ветеран».

В фіналі досвідчені Ветерани не змогли протистояти молодим та талановитим, в результаті маємо Першого Кубкового переможця міста команда ВК «Бориспіль». Бажаємо учасникам міцного здоров’я, а переможцям нових досягнень та перемог.

Організаторами нового «Відкритого Кубку м. Бориспіль» виступили Бориспільський міський центр спорту та ФЗН спільно Дитячо-юнацька спортивна школа.

Завідувач спортивними спорудами Хамула Є.М. 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі