15 команд загальноосвітніх навчальних закладів м. Бориспіль цього року беруть участь у чемпіонаті міста з волейболу серед юнаків та дівчат 2000 р н. і молодших.

Станом на понеділок 29 січня чемпіонат вже перетнув свій екватор.

У дівчат після чотирьох турів лідирують волейбольні дружини НВК ім. Костянтина Могилка та ЗОШ № 3. Отже, в очному двобої цих двох амбітних та технічних команд і дізнаємося ім’я нового чемпіона міста. Зазначимо, що як у дівчат так і юнаків змагання проходять за коловою системою в одне коло. У дівчат – сім команд, у юнаків –вісім.

Що стосується двобоїв за участю хлопців, то тут явних лідерів немає. Поки що шанси на чемпіонське звання зберігають одразу чотири команди.

 

Однак, після драматичної перемоги юнаків ЗОШ № 3 над своїми колегами по волейбольній кухні ЗОШ № 1 ім. Юрія Головатого з рахунком 2:1, причому в останній партії 22:20, ця волейбольна дружина має теоретично більш вагомі шанси на чемпіонське звання ніж їх опоненти. Але, як кажуть в таких випадках «м’яч круглий». Все вирішить волейбольний майданчик.

 

Традиційно цей видовищний захід проводять Бориспільський центр спорту та ФЗН спільно з управлінням освіти і науки Бориспільської міської ради. Із задоволенням відзначимо приємний факт: підтримати свої команди на ігри приходять не менше 100 вболівальників у кожен ігровий день. Так що волейбольні пристрасті у спортивній ігровій залі Бориспільської ДЮСШ вирують «за повною програмою».

 

Віталій Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі