З 22 січня по 02 лютого 2018 року Бориспільський центр Спорту та ФЗН спільно з управлінням освіти і науки на базі ДЮСШ м. Бориспіль організував та провів чемпіонат міста Бориспіль з волейболу серед учнівської молоді (юнаки та дівчата).

У змаганнях прийняли участь 15 команд нашого міста, 8-м юнацьких та 7-м серед дівчат, загалом було зіграно 60 ігор по коловій системі та два Суперфінали. Команди, які посіли І та ІІ місця, додатково зустрілися в фінальному матчі, щоб довести свою перемогу. Серед хлопців в суперфінал потрапили минулорічні фіналісти - ЗОШ № 6 та Гімназія «Перспектива», в якому реваншеву перемогу здобули учні ЗОШ № 6, а от серед дівчат непереможними виявилася, що й не дивно, організована команда НВК ім.. К. Могилка, яка продемонструвала високий рівень гри та захистила титул Чемпіона м. Бориспіль 2017 року.

 

Отже, юнацьке золото отримала команда ЗОШ № 6; серед дівчат золоті нагороди та звання Чемпіона міста залишаються в НВК ім.. К. Могилка, срібні нагороди в двох категоріях їдуть до Гімназії «Перспектива», а срібні в ЗОШ №3. Серед більше ніж 150 учасників одноголосно були визначені Кращі гравці чемпіонату. У дівчат другий рік поспіль нагороду отримує Олійник Дарина (НВК ім.. К. Могилка),у хлопців - Кравчук Олександр учасник та переможець двох фіналів поспіль, але в різних командах (Гімназія «Перспектива» - 2017р. та ЗОШ №6 – 2018 року). Також традиційний «Приз глядацьких симпатій» отримали Лобастова Дарина (ЗОШ №8) та Динник Євген (Гімназія «Перспектива»).

 

Велика подяка організаторам чемпіонату та суддівській колегії в складі, патріотів улюбленого спорту Віцюк М. С. та Поліщук М. В, а також велика вдячність наставникам команд, які надихають молодь на спортивний та здоровий спосіб життя.

 

Завідувач спортивним спорудами Хамула Є.М. 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0
  • Коментарі не знайдено