Перемогою авіаторів 06 березня завершився чоловічий чемпіонат м. Бориспіль з волейболу серед ветеранів (чоловіків віком від 40 років та старших).

Перемогу аеропортівців слід вважати закономірною, оскільки сьогоднішній склад цієї команди без, перебільшення, можна назвати зірковим. Суть питання в тому, що в недалекому минулому всі ці волейбольні «маестро» брали участь у чемпіонатах України серед чоловічих команд першої, а потім і вищої ліги, та неодноразово ставали бронзовими призерами цих престижних всеукраїнських змагань. Так що майстерності та ігрового досвіду їм не займати! І тим не менше, що дуже похвально, всі волейбольні ветеранські дружини, які брали участь у чемпіонаті, надавали авіаторам серйозного опору. У декількох партіях волейболісти ДП «МА Бориспіль» перемагали з різницею лише у три-чотири м’ячі, а першу зустріч зі стоматологічною поліклінікою виграли лише з рахунком 2:1. Отже, інтрига у волейбольних двобоях, які відбувалися у спортивній ігровій залі ДЮСШ у продовж трьох ігрових днів, була по повній програмі. І це чудово!

Срібні нагороди чемпіонату отримала ветеранська дружина КП «ЖЕК-1». У складі жеківців брали участь керівник цієї установи, досвідчений волейболіст Вошкулат Володимир Володимирович, його заступник - Коробка Олексій Іванович теж відомий волейболіст на теренах столичної області, а також Гордієнко Віталій - у недалекому минулому голова Бориспільської районної державної адміністрації, досвідчений гравець з волейболу та меценат цього виду спорту, його брат – Гордієнко Валерій – знаний волейболіст Київщини, а також не менше досвідчені гравці Колос Іван та Приймачик Ростислав. Щиро вітаємо команду зі срібними нагородами.

Бронзові медалі виборола також амбітна волейбольна дружина ПП «Геопринт» яка повторила свій минулорічний бронзовий успіх. Слід зазначити, що у складі цієї команди брав участь також і керівник установи Ольшевський Олег, який є відомим волейболістом у місті та активним громадським діячем. Четверте місце на цей раз у волейболістів Бориспільської районної центральної стоматологічної поліклініки – команда, яка декілька років тому мала чемпіонський титул цих змагань. Однак, не зважаючи на сьогоднішню відносну невдачу стоматологи теж молодці! Показали яскравий волейбол. Трохи не поталанило у двобої з геопринтівцями (програш з рахунком 1:2, причому ведучи у рахунку у середині третьої партії з різницею у три м’яча), але - це спорт. В ньому все буває.

Саме з цієї команди, за рішенням суддівської колегії, спеціальний сувенір отримав найдосвідченіший гравець цього чемпіонату Шалбанов Віктор. А у номінації «кращий гравець» чемпіонату сувенір отримав аеропортівець Педашевський Андрій, який захищав кольори м. Бориспіль у чемпіонатах України з волейболу більше десяти років.

Отже, всі команди, незалежно від результату молодці! Ветеранський спортивний рух у місті продовжується і має свій розвиток.

 

Захід традиційно проводив Бориспільський міський центр спорту та фізичного здоров’я населення. Активну допомогу у проведенні чемпіонату надали керівники Бориспільської ДЮСШ та досвідчений тренер з волейболу вище вказаної установи Віцюк Марія Семенівна за що їм велика вдячність. В принципі так і повинно бути, бо робимо одну велику загальну справу: справу популяризації здорового способу життя!

 

В. Кубов 

фото Тетяна Підгурська

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0
  • Коментарі не знайдено