Захоплюючим видовищним матчем між чоловічими волейбольними дружинами ДПМА «Бориспіль» та найсильнішою командою Бориспільського району – з с. Глибоке завершились у середу 25 квітня яскраві двотижневі баталії на волейбольному майданчику Бориспільської ДЮСШ.

Нагадаємо, що ці змагання, які традиційно проводив Бориспільський центр спорту та ФЗН за активною підтримкою тренерів з волейболу ДЮСШ та громадських спортивних активістів, проходили у рамках відкритого чемпіонату м. Бориспіль з волейболу серед чоловічих та жіночих команд організацій, установ, аматорських волейбольних клубів. Новиною цього заходу стало те, що в ньому, відповідно до регламенту, мали право взяти участь також і команди територіальних громад Київської області. Тому і вирішили спробувати свої сили у двобоях зі своїми суперниками також кілька потужних, амбітних і технічно підготовлених чоловічих волейбольних команд гостей. Це команди з сіл Глибоке, Щасливе Бориспільського району та аматорський волейбольний клуб «Форсаж» с. Гоголів Броварського району. Завдяки цим волейбольним колективам цьогорічний чемпіонат, як ніколи, видався динамічним, видовищним, бойовим, а за розвитком подій на волейбольному майданчику непередбаченим за кінцевим результатом у партіях.

Отже, саме час надати трохи статистики. Чоловічих команд – 8, жіночих – 6. Загальна кількість осіб цього волейбольного дійства – більше 150 гравців. Зіграно 30 матчів. Ігри проходили у вечірній час – з 19:00 при активній підтримці вболівальників, кількість яких кожного ігрового дня перевищувала 100 осіб.

А тепер про переможців. Останній фінальний матч чемпіонату, як вже було сказано вище, між волейбольними дружинами ДПМА «Бориспіль» та с. Глибоке виявив нового чемпіона міста 2018 року.

В упертому протистоянні вольову перемогу отримали наші гості – команда с. Глибоке. Вони нові чемпіони м. Бориспіль. У бронзовому матчі між чоловічими командами КП ЖЕК-1 та знову-таки нашими гостями з Броварського району при рахунку у партіях 1:1 та у вирішальному «сеті» 13: 11 на користь жеківців, останні, «завдяки» підряд кільком грубим помилкам у прийомі м’яча, все ж таки упустили перемогу, фактично подарувавши перемогу гостям. Отже, бронзові нагороди у Броварської команди «Форсаж», капітан якої до, речі, при урочистому врученні нагород, щиро подякував місту за чудову організацію чемпіонату і дуже поважне ставлення до гостей.

У жінок у фінальному двобої зустрілась молодіжна команда м. Бориспіль та приборкувачки волейбольного м’яча Бориспільської ДЮСШ. Як не старались юні волейболістки ДЮСШ поборотися на рівних зі своїми старшими колегами, «молодіжна» все ж таки довела свою перевагу у майстерності до логічної перемоги. Бронзові нагороди отримала досвідчена жіноча волейбольна дружина аеропортовців. Авіаторки могли б поборотись і за золоті нагороди чемпіонату у фінальному матчі, але не судилось: в останній грі у підгрупі раптово «спіткнулись» у двобої зі студентської збірною командою м. Бориспіль, програвши з рахунком 1:2. Отже, у підсумку за «очковим багажем» аеропортовки треті.

В урочистій обстановці всім переможцям та призерам цього волейбольного дійства, організатори змагань вручили кубки, медалі, грамоти та в окремих номінаціях – ще і пам’ятні сувеніри. При закритті чемпіонату до учасників змагань звернулись ветерани спортивного руху на Бориспільщині Развіна Галина Семенівна, головний суддя чемпіонату серед жінок, відомий фахівець з волейболу нашого регіону Віцюк Марія Семенівна, завідувач спортивних споруд Бориспільського центру спорту та ФЗН – Хамула Євген Миколайович та інші. Всі побажали спортсменам здоров’я, успіхів у житті та нових спортивних досягнень. Отже, спортивний захід завершився на високій мажорній ноті. Зроблено ще один важливий крок вперед у популяризації здорового способу життя серед населення міста.

Заступник директора Бориспільського центру спорту та ФЗН Віталій Кубов

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі