Видовищним та драматичним за перебігом подій фінальним двобоєм у минулий четвер завершився відкритий чемпіонат м. Бориспіль з волейболу серед жіночих команд організацій, установ та аматорських волейбольних клубів. Нагадаємо, що у заході взяли участь 5 колективів.

Отже, у фінальному протистоянні на волейбольному майданчику Бориспільської ДЮСШ зустрілися потужні волейбольні дружини Бориспільського району та дівчат ДЮСШ м. Бориспіль, які вибороли право зустрілись у головному матчі чемпіонату за підсумками попередніх ігор за коловою системою.

У першій партії з різницею у кілька очок перемагають господарі майданчику – дівчатка ДЮСШ. У другій та третій партіях з різницею у два три очка перемогу святкують вже приборкувачки волейбольного м’яча Бориспільського району. У четвертому «сеті» підопічні досвідченого тренера Бориспільської ДЮСШ Віцюк Марії Семенівни грають акуратно, без помилок і в атакуючому стилі . У підсумку зрівнюють рахунок у партіях: 2: 2. Отже, вирішальна п’ята «дуель» до 15 очок. Десь, до 8 пунктів у цьому двобою гра йде на рівних. Але наприкінці партії у дівчат з району стався якійсь «збій» (мабуть фізично втомились) і ДЮСШ доводять цю партію до переможного кінця. У підсумку змагань саме вони стають новими чемпіонами м. Бориспіль з чим ми їх щиро і вітаємо. Самих найкращих слів заслуговує також гра любительниць волейболу Бориспільського району. Вони взагалі стали відкриттям цього сезону.

Бронзові нагороди чемпіонату вибороли представниці ДП МА «Бориспіль», які показали зрілий, грамотний і технічний волейбол. Але різниця у віці зі своїми більш молодшими суперницями таки далася у знаки в очних двобоях з ними і у підсумку авіаторки лише бронзові призери чемпіонату. А, в принципі, всі команди, які взяли участь у чемпіонаті, незалежно від зайнятих місць – молодці! Так тримати. Усім переможцям та призерам чемпіонату організаторами змагань були вручені командні нагороди, а волейболісткам – медалі відповідного ґатунку та спортивні грамоти.

 

на світлині: переможець команда ДЮСШ та призер чемпіонату команда Бориспільського району з головним суддею змагань Віцюк Марією

Захід проводив Бориспільський центр спорту та ФЗН спільно з Бориспільської ДЮСШ.

У ці дні продовжується відкритий чоловічій чемпіонат міста з волейболу , у якому беруть участь 8 чоловічих волейбольних дружин міста Бориспіль, Бориспільського району та гості с. Гоголів Броварського району

 

Заступник директора Бориспільського центру спорту та ФЗН Кубов В.І. 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0
  • Коментарі не знайдено