Юний шахіст з м. Бориспіль Андрій Трушко продовжує радувати наше місто своїми успіхами і своїм шаховим талантом на змаганнях вже не тільки всеукраїнського, а і міжнародного рівнів.

Прикладом вищевказаного є чудовий виступ одинадцятирічного маестро шахівниці на чемпіонаті Світу серед школярів 2006-2007 рр. н. з класичних шахів та юнаків 2004 р н. та молодших з «бліцу». Тут слід пояснити, що у класичних шахах кожному супернику до кінця партії надається контрольний час від однієї години 5 хвилин і більш в залежності від регламенту змагань, а у «бліці» лише 5 хвилин).

Отже, у румунському містечку Ясси у протистоянні з 76 найсильнішими шахістами Світу свого віку з «класики» наш юний Бориспільчанин посів 13 місце, а у «бліці» 8. До завоювання призового місця у цьому виді Андрію недостало лише пів очка.

До речі, проаналізувавши партії, які зіграв Андрій, угорські фахівці були вражені високою шаховою майстерністю нашого спортсмена і … запросили Андрія виступити за збірну команду Угорщини у наступних міжнародних змаганнях.

Безумовно, всі головні перемоги у Андрія Трушко, ще попереду. І своєю наполегливою, щоденною працею наш юний маестро цієї мудрої гри людства, який починав свій спортивний шлях з міського центу спорту та ФЗН, впевнено йде до вищих висот шахової майстерності. Особлива вдячність його батькам Олегу та Олені за активну участь у спортивному житті свого сина та моральну і фінансову підтримку цього талановитого юного шахіста. А ще наше місто чекає успішного виступу їх доньки – восьмирічної Анастасії на чемпіонаті України з шахів серед дівчаток 2009 р. н. та молодших, який відбудеться у затишному містечку Омельник Кременчуцького району Полтавської обл. До речі, Анастасія вже носить титул чемпіонки Київської області з шахів, який вона виборола у цьому році.

Побажаємо цім двом юних шахістам нових успіхів у шахових баталіях, міцного здоров’я, благополуччя, а батькам – так тривати!

 

 

Заступник директора Кубов В.І.

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі