У когорті чемпіонів столичної області 2017 року з м. Бориспіль маємо чергове поповнення.

Так два представники з нашого міста взяли участь у чемпіонаті Київщини з шахів серед юнаків та дівчат. Цей головний шаховий захід серед юних любителів шахівниці традиційно проводився у м. Біла Церква, де на сьогодні є найбільш потужна на Київщині матеріально-спортивна шахова база.

Вік учасників чемпіонату був від 19 років та молодші, яки змагались у 5 вікових категоріях. Юний шаховий маестро з нашого міста одинадцятирічний Андрій Трофімчик мірявся силами зі своїми однолітками віковій групі 2006 р. н., а досвідчена шахістка Яна Бірюкова серед дівчат 2000-2001 рр. н. Втім, у цій віковій категорії взяли участь і юні шахістки більш молодшого віку.

У підсумку Андрій виборов золото чемпіонату серед 28 учасників і тим самим отримав путівку на чемпіонат України від Київської області, який пройде у м. Житомир. Андрій взяв однакову кількість очок з представником від господарів чемпіонату, але по додатковим показникам випередив його.

Що стосується Яни, то вона вже другий рік поспіль виборола титул чемпіонки області серед дівчат без зайвих проблем.

Ще один юний шаховий талант з нашого міста – Андрій Трушко у той самий час брав участь у відбірковому чемпіонаті Києва з шахів серед юнаків 2005-2006 рр. н. ( оскільки він вже більш року офіційно зареєстрований у федерації шахів міста Києва і тренується в одному з престижних шахових клубів нашої столиці). Там у нього третє особисте місце.

 

Заступник директора Центру спорту В.І. Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі