Роман Дитюк у юнаків та Дзюбенко Ольга серед дівчат стали переможцями традиційної осінньої першості м. Бориспіль з шахів серед юних любителів шахівниці у віці до 13 років.

Цей популярний в нашому місті захід, який проводив Бориспільський центр спорту спорт у та ФЗН у шаховому клубі «Поєдинок», розпочав свій старт напередодні відзначення Дня міста Бориспіль і завершив свій розбіг в останній день вересня. В цьому осінньому марафоні шахової майстерності взяли участь біля 30 юних шахових маестро міста, які вже мають досвід участі у подібних заходах, а ціла низка з них до того ж і спортивні нагороди на різноманітних турнірах, першостях та чемпіонатах міста.

Отже, переможці турніру отримали золоті медалі, пам’ятні сувеніри та спортивні грамоти. Якщо вже названі прізвища чемпіонів, то логічно, звичайно, вказати і призерів. цих змагань. У дівчат срібну нагороду отримала Александрова Софія, третє місце посіла і відповідно отримала бронзову медаль Бірюкова Анастасія. У дівчат це їх перші шахові нагороди. На другу та третю сходинку п'єдесталу пошани у юнаків піднялись Яцюк Денис та Молож Микита.

На фото: один з ігрових епізодів турніру.

На фото: Переможці та призери турніру разом зі своїм тренером, головним суддею змагань Приймаком Григорієм Григоровичем: зліва на право: Яцюк Денис, Анастасія Бірюкова, Микита Молож, Александрова Софія, Ольга Дзюбенко та Дитюк Роман.

 

Заступник директора Бориспільського центру спорту та ФЗН В.І. Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі