Продовжує свій тернистий шлях на юнацькій всеукраїнській спортивній арені з шахів талановитий спортсмен з м. Бориспіль, учень ЗОШ № 6 Андрій Трушко.

У ці дні він бере участь у півфінальній стадії особистого чемпіонату України з шахів серед юнаків 2005-2004 рр. н. Зауважимо, що юний Бориспільський шаховий маестро на рік молодше своїх суперників по цьому «шаховому цеху». Андрій з 2006 року народження. Юних любителів шахівниці традиційно приймає м. Чернігів. Поміряться силами зі своїми найсильнішими однолітками з цього виду спорту кинули рукавичку 98 юнаків 22 областей України та м. Києва. Чемпіонат пройде по 5 листопада включно. Юні любителі цієї мудрої гри станом на ранок 02. 11. 2017 р. провели вже 5 турів. А всього їх -9. Отже, Андрій Трушко після 5 турів з 4,5 очками у турнірній таблиці займає другу місце.

Як кажуть у таких випадках: молодець! Так держати! Тим більше, що головні двобої цього чемпіонату ще попереду. У фінальній стадії змагань потрапляють лише 9 учасників цього півфіналу.

 

В.І Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі