Продовжує свій тернистий шлях на юнацькій всеукраїнській спортивній арені з шахів талановитий спортсмен з м. Бориспіль, учень ЗОШ № 6 Андрій Трушко.

З 27 жовтня по 05 листопада у півфінальній стадії особистого чемпіонату України з шахів серед юнаків 2005-2004 рр. н. Зауважимо, що юний Бориспільський шаховий маестро на рік молодше від своїх суперників по цьому «шаховому цеху». Андрій з 2006 року народження. Юних любителів шахівниці цієї вікової групи традиційно приймав м. Чернігів. Помірятися силами зі своїми найсильнішими однолітками з цього виду спорту кинули рукавичку 98 юнаків з 22 областей України та м. Києва.

Отже, Бориспільщина щиро вітає свого юного шахіста з успішним виступом на цьому головному шаховому форумі України серед юнаків до 12-13 річного віку. Він разом ще з квартетом своїх колег по «шаховій кухні» отримав 7 очок з 9 можливих ( це 1-5 особисті місця) і виборов право взяти участь у десятці найсильніших шахістів України у фінальній частині чемпіонату. Як кажуть у таких випадках: молодець! Так тримати! Тим більше, ще раз зауважимо, що Андрій наймолодший учасник цього фіналу.

Його також можна привітати і з чудовим виконанням нормативу кандидата у майстри спорту України.

 

 

В.І. Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі